GOŠK razbio Vitez na gostovanju, Široki dobio Radnik
Nakon dva poraza GOŠK je uspio doći do bodova, Menalo je zabio za pobjedu Širokog

Široki je u sklopu 10. kola Premijer lige BiH na Pecari ugostio Radnika iz Bijeljine. Gosti su se odlučili od samoga početka braniti i domaćini su dominirali u prvih 45 minuta, ali im je falio završni udarac i na poluvrijeme se otišlo sa 0:0.

Nakon samo četiri minute drugoga poluvremena, u 49. minuti Široki dolazi do zasluženog vodstva pogotkom Luke Menala. U posljednjih 20 -ak minuta domaći igrači su malo spustili gas i svjesno prepustili loptu gostima te čekali priliku iz kontre. Obrana Širokog je odigrala dobro i ostalo je 1:0 do kraja utakmice. S novih tri boda Široki se nalazi na drugom mjestu s ukupnih 19 bodova, dok je Radnik na 9. mjestu s 10 bodova.

Novu gostujuću pobjedu upisala je momčad GOŠK-a kod Viteza, a ekipa Slavena Muse je pobijedila 3:0. Gostima su poveli već u 12. minuti pogotkom Mirsada Ramića, na 2:0 povisuje Bošnjak u 21. minuti s bijele točke. U nastavku se vidjela aktivnija igra domaćina, ali u 69. minuti Ramić svojim drugim pogotkom na utakmici povećava za nedostižnih 3:0.

GOŠK se s nova tri boda i ukupnih 12 nalazi na 8. mjestu, dok je Vitez nakon drugog uzastopnog poraza na posljednjem 12. mjestu s 4 boda.

Cijelu tablicu Premijer lige možete pogledati ovdje.