thumbnail Hello,

Livescores

My Scores

Page updates automatically
To add games to My Scores click the star icon Clear All

Show games from

  • Today
  • Live
  • Coming up
  • Finished

Sunday, August 30, 2015

MLS
4:30 PM
Seattle Sounders Seattle Sounders
v
Portland Timbers Portland Timbers
7:00 PM
New York RB New York RB
v
DC United DC United
Premier League
8:30 AM
Southampton Southampton
v
Norwich City Norwich City
11:00 AM
Swansea City Swansea City
v
Manchester United Manchester United
Primera División
12:30 PM
Eibar Eibar
v
Athletic Club Athletic Club
2:30 PM
Sevilla Sevilla
v
Atlético Madrid Atlético Madrid
2:30 PM
Valencia Valencia
v
Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña
4:30 PM
Getafe Getafe
v
Granada Granada
4:30 PM
Las Palmas Las Palmas
v
Levante Levante
Bundesliga
9:30 AM
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
v
Hertha BSC Hertha BSC
11:30 AM
Werder Bremen Werder Bremen
v
Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach
Serie A
12:00 PM
Roma Roma
v
Juventus Juventus
2:45 PM
Atalanta Atalanta
v
Frosinone Frosinone
2:45 PM
Carpi Carpi
v
Internazionale Internazionale
2:45 PM
Chievo Chievo
v
Lazio Lazio
2:45 PM
Genoa Genoa
v
Hellas Verona Hellas Verona
2:45 PM
Napoli Napoli
v
Sampdoria Sampdoria
2:45 PM
Torino Torino
v
Fiorentina Fiorentina
2:45 PM
Udinese Udinese
v
Palermo Palermo
Liga MX
1:00 PM
Toluca Toluca
v
León León
6:30 PM
Guadalajara Guadalajara
v
Chiapas Chiapas
Ligue 1
8:00 AM
Saint-Étienne Saint-Étienne
v
Bastia Bastia
11:00 AM
Bordeaux Bordeaux
v
Nantes Nantes
3:00 PM
Monaco Monaco
v
PSG PSG
Eredivisie
6:30 AM
Ajax Ajax
v
ADO Den Haag ADO Den Haag
8:30 AM
AZ AZ
v
Roda JC Roda JC
8:30 AM
Vitesse Vitesse
v
Cambuur Cambuur
10:45 AM
PSV PSV
v
Feyenoord Feyenoord
1. HNL
1:00 PM
Inter Zaprešić Inter Zaprešić
v
Hajduk Split Hajduk Split
3:00 PM
Rijeka Rijeka
v
Osijek Osijek
1. Lig
12:00 PM
Kayseri Erciyesspor Kayseri Erciyesspor
v
Gaziantep BB Gaziantep BB
1:00 PM
Denizlispor Denizlispor
v
Elazığspor Elazığspor
2:00 PM
Adana Demirspor Adana Demirspor
v
Boluspor Boluspor
2:00 PM
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor
v
Alanyaspor Alanyaspor
2:00 PM
Şanlıurfaspor Şanlıurfaspor
v
Göztepe Göztepe
1. SNL
11:45 AM
Olimpija Olimpija
v
Rudar Rudar
2. Bundesliga
7:30 AM
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
v
Karlsruher SC Karlsruher SC
7:30 AM
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
v
St. Pauli St. Pauli
7:30 AM
Nürnberg Nürnberg
v
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
3. Liga
8:00 AM
Aalen Aalen
v
Hansa Rostock Hansa Rostock
8:00 AM
Mainz 05 II Mainz 05 II
v
Sonnenhof Großaspach Sonnenhof Großaspach
8 Cup
9:00 AM
BV Wits BV Wits
v
Ajax Cape Town Ajax Cape Town
Aggregate 1 - 1
Allsvenskan
9:00 AM
AIK AIK
v
Åtvidaberg Åtvidaberg
9:00 AM
IFK Göteborg IFK Göteborg
v
Gefle Gefle
11:30 AM
Elfsborg Elfsborg
v
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
11:30 AM
Helsingborg Helsingborg
v
Malmö FF Malmö FF
Bundesliga
10:30 AM
Sturm Graz Sturm Graz
v
Salzburg Salzburg
1:00 PM
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
v
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
Championship
7:30 AM
Queen of the South Queen of the South
v
Rangers Rangers
Copa Paulista
9:00 AM
Grêmio Barueri Grêmio Barueri
v
Primavera SP Primavera SP
9:00 AM
Penapolense Penapolense
v
Linense Linense
2:00 PM
Ituano Ituano
v
São Bento São Bento
10:00 AM
Capivariano Capivariano
v
XV de Piracicaba XV de Piracicaba
Eerste Divisie
8:30 AM
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
v
Achilles '29 Achilles '29
8:30 AM
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
v
Den Bosch Den Bosch
Ekstraklasa
9:30 AM
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
v
Cracovia Kraków Cracovia Kraków
9:30 AM
Nieciecza Nieciecza
v
Lech Poznań Lech Poznań
12:00 PM
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
v
Legia Warszawa Legia Warszawa
Eliteserien
9:30 AM
Molde Molde
v
Lillestrøm Lillestrøm
9:30 AM
Stabæk Stabæk
v
Odd Odd
12:00 PM
Bodø / Glimt Bodø / Glimt
v
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
12:00 PM
Mjøndalen Mjøndalen
v
Strømsgodset Strømsgodset
12:00 PM
Start Start
v
Haugesund Haugesund
2:00 PM
Tromsø Tromsø
v
Rosenborg Rosenborg
FNL
9:00 AM
Tyumen Tyumen
v
Zenit St. Petersburg II Zenit St. Petersburg II
10:00 AM
Sokol Saratov Sokol Saratov
v
Spartak Moskva II Spartak Moskva II
Hybrid Friendlies
8:00 AM
Fanclub Red Power Fanclub Red Power
v
Bayern München Bayern München
ISL
4:30 AM
Arema Arema
v
Persiram Persiram
8:00 AM
Persela Persela
v
Bali United Bali United
J1 League
6:00 AM
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
6:00 AM
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
K League Challenge
6:00 AM
Sangju Sangmu Sangju Sangmu
v
Daegu Daegu
6:00 AM
Suwon City Suwon City
v
Goyang Hi Goyang Hi
K League Classic
7'
Seongnam Seongnam
0 - 0
Jeonbuk Motors Jeonbuk Motors
6:00 AM
Pohang Steelers Pohang Steelers
v
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
LFPB
12:00 PM
Bolívar Bolívar
v
Real Potosí Real Potosí
3:00 PM
Club Universitario Club Universitario
v
Nacional Potosí Nacional Potosí
3:00 PM
Sport Boys Sport Boys
v
Oriente Petrolero Oriente Petrolero
5:15 PM
The Strongest The Strongest
v
San José San José
5:15 PM
Wilstermann Wilstermann
v
Ciclón Ciclón
7:30 PM
Blooming Blooming
v
Petrolero Yacuiba Petrolero Yacuiba
Liga I
11:30 AM
Petrolul Ploieşti Petrolul Ploieşti
v
Astra Astra
2:00 PM
Steaua Bucureşti Steaua Bucureşti
v
Viitorul Viitorul
Liga Nacional
5:00 PM
Platense Platense
v
Marathón Marathón
5:30 PM
Honduras Progreso Honduras Progreso
v
Motagua Motagua
6:00 PM
Olimpia Olimpia
v
Vida Vida
NASL
4:00 PM
NY Cosmos NY Cosmos
v
Carolina RailHawks Carolina RailHawks
Premier League
11:30 AM
Gomel Gomel
v
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
12:30 PM
Neman Grodno Neman Grodno
v
Shakhtyor Shakhtyor
Premier League
6:30 AM
Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
v
Krasnodar Krasnodar
10:00 AM
Mordovia Saransk Mordovia Saransk
v
Rubin Kazan' Rubin Kazan'
1:00 PM
Kuban' Krasnodar Kuban' Krasnodar
v
CSKA Moskva CSKA Moskva
Premier League
12:30 PM
Zorya Zorya
v
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
10:00 AM
Oleksandria Oleksandria
v
Chornomorets Chornomorets
12:30 PM
Dnipro Dnipropetrovsk Dnipro Dnipropetrovsk
v
Karpaty Karpaty
Prim B Nacional
12:00 PM
Los Andes Los Andes
v
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
2:30 PM
Boca Unidos Boca Unidos
v
Douglas Haig Douglas Haig
3:00 PM
Guillermo Brown Guillermo Brown
v
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
3:30 PM
Villa Dálmine Villa Dálmine
v
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
4:00 PM
Atlético Tucumán Atlético Tucumán
v
Guaraní A. Franco Guaraní A. Franco
5:00 PM
Unión Mar del Plata Unión Mar del Plata
v
Estudiantes de San Luis Estudiantes de San Luis
Primeira Liga
11:00 AM
Tondela Tondela
v
Nacional Nacional
12:00 PM
Paços de Ferreira Paços de Ferreira
v
Arouca Arouca
12:00 PM
Sporting Braga Sporting Braga
v
Boavista Boavista
2:15 PM
Académica Académica
v
Sporting CP Sporting CP
Primera A
12:00 PM
Mushuc Runa Mushuc Runa
v
LDU Quito LDU Quito
5:30 PM
Barcelona Barcelona
v
Deportivo Quito Deportivo Quito
6:00 PM
Independiente del Valle Independiente del Valle
v
Emelec Emelec
12:30 PM
El Nacional El Nacional
v
River Plate River Plate
Primera A
3:00 PM
Deportes Tolima Deportes Tolima
v
Cúcuta Deportivo Cúcuta Deportivo
5:00 PM
Jaguares de Córdoba Jaguares de Córdoba
v
Uniautónoma Uniautónoma
6:00 PM
Once Caldas Once Caldas
v
Santa Fe Santa Fe
7:00 PM
Junior Junior
v
Deportivo Cali Deportivo Cali
9:00 PM
Millonarios Millonarios
v
Águilas Doradas Águilas Doradas
Primera B
4:00 PM
Leones FC Leones FC
v
Universitario Popayán Universitario Popayán
4:00 PM
Unión Magdalena Unión Magdalena
v
Valledupar Valledupar
4:30 PM
Atlético Bucaramanga Atlético Bucaramanga
v
Real Santander Real Santander
4:30 PM
Depor FC Depor FC
v
América de Cali América de Cali
4:30 PM
Llaneros Llaneros
v
Expreso Rojo Expreso Rojo
Primera División
5:00 PM
Universitario Universitario
v
Unión Comercio Unión Comercio
2:30 PM
León de Huánuco León de Huánuco
v
Cienciano Cienciano
12:15 PM
Real Garcilaso Real Garcilaso
v
UTC Cajamarca UTC Cajamarca
Primera División
2:00 PM
Antofagasta Antofagasta
v
Colo Colo Colo Colo
4:30 PM
Universidad Chile Universidad Chile
v
Palestino Palestino
7:00 PM
Unión Española Unión Española
v
Universidad Católica Universidad Católica
Primera División
2:10 PM
Arsenal Arsenal
v
Tigre Tigre
3:10 PM
Godoy Cruz Godoy Cruz
v
Racing Club Racing Club
3:10 PM
San Lorenzo San Lorenzo
v
Banfield Banfield
4:20 PM
Sarmiento Sarmiento
v
Atlético Rafaela Atlético Rafaela
5:15 PM
River Plate River Plate
v
Huracán Huracán
6:30 PM
Unión Santa Fe Unión Santa Fe
v
Rosario Central Rosario Central
8:30 PM
Independiente Independiente
v
Estudiantes Estudiantes
Pro League
8:30 AM
Club Brugge Club Brugge
v
Standard Liège Standard Liège
12:00 PM
Westerlo Westerlo
v
Anderlecht Anderlecht
2:00 PM
Lokeren Lokeren
v
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
Segunda División
12:30 PM
Deportivo Alavés Deportivo Alavés
v
Real Oviedo Real Oviedo
12:30 PM
Osasuna Osasuna
v
Mirandés Mirandés
2:30 PM
Elche Elche
v
Athletic Club II Athletic Club II
2:30 PM
Mallorca Mallorca
v
Ponferradina Ponferradina
2:30 PM
Real Valladolid Real Valladolid
v
Alcorcón Alcorcón
2:30 PM
Tenerife Tenerife
v
Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona
Serie A
10:00 AM
Avaí Avaí
v
Internacional Internacional
10:00 AM
Grêmio Grêmio
v
Coritiba Coritiba
3:00 PM
Chapecoense Chapecoense
v
Corinthians Corinthians
3:00 PM
Fluminense Fluminense
v
Atlético Mineiro Atlético Mineiro
3:00 PM
Palmeiras Palmeiras
v
Joinville Joinville
3:00 PM
Sport Recife Sport Recife
v
Flamengo Flamengo
5:30 PM
Atlético PR Atlético PR
v
Goiás Goiás
5:30 PM
Cruzeiro Cruzeiro
v
Santos Santos
Super League
7:45 AM
Thun Thun
v
Sion Sion
10:00 AM
Basel Basel
v
Zürich Zürich
10:00 AM
Grasshopper Grasshopper
v
Young Boys Young Boys
Super League
12:15 PM
Asteras Tripolis Asteras Tripolis
v
Panaitolikos Panaitolikos
12:15 PM
Iraklis Iraklis
v
Panionios Panionios
12:15 PM
Panathinaikos Panathinaikos
v
Kalloni Kalloni
2:30 PM
PAS Giannina PAS Giannina
v
PAOK PAOK
Super Liga
11:00 AM
Spartak Subotica Spartak Subotica
v
Vojvodina Vojvodina
1:00 PM
Metalac GM Metalac GM
v
Čukarički Čukarički
1:00 PM
Mladost Lučani Mladost Lučani
v
Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Superliga
7:30 AM
AaB AaB
v
Randers Randers
10:00 AM
Nordsjælland Nordsjælland
v
Brøndby Brøndby
12:00 PM
OB OB
v
København København
2:30 PM
Midtjylland Midtjylland
v
Hobro Hobro
Süper Lig
12:00 PM
Eskişehirspor Eskişehirspor
v
Rizespor Rizespor
12:00 PM
Trabzonspor Trabzonspor
v
Akhisar Belediyespor Akhisar Belediyespor
2:15 PM
Fenerbahçe Fenerbahçe
v
Antalyaspor Antalyaspor
2:15 PM
Sivasspor Sivasspor
v
Osmanlıspor Osmanlıspor
WC Qualification Oceania
8:00 PM
Tonga Tonga
v
Cook Islands Cook Islands
10:30 PM
Samoa Samoa
v
American Samoa American Samoa