thumbnail Hello,

Negeri Sembilan Results

Show results by:

Negeri Sembilan Show odds
Saturday, September 9, 2017
FT
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
0 - 0
Perbadanan Kemajuan Negeri Perak PKNP
ODDS Tickets
Tuesday, August 1, 2017
FT
Terengganu FC II Terengganu II
4 - 1
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
ODDS Tickets
Saturday, July 29, 2017
FT
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
2 - 1
Persatuan Bolasepak Negeri Pahang Pahang
ODDS Tickets
Tuesday, July 18, 2017
FT
Perbadanan Kemajuan Negeri Perak PKNP
2 - 0
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
ODDS Tickets
Friday, July 7, 2017
FT
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
3 - 3
Terengganu FC II Terengganu II
ODDS Tickets
Tuesday, July 4, 2017
FT
Persatuan Bolasepak Negeri Pahang Pahang
2 - 2
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
ODDS Tickets
Saturday, May 13, 2017
FT
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
1 - 2
Persatuan Bolasepak Negeri Pahang Pahang
ODDS Tickets
Pahang win Aggregate 3 - 1
Sunday, April 30, 2017
FT
Persatuan Bolasepak Negeri Pahang Pahang
1 - 0
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
ODDS Tickets
Friday, April 21, 2017
FT
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
0 - 0
Persatuan Bola Sepak Sabah Sabah
ODDS Tickets
Negeri Sembilan win Aggregate 1 - 0
Saturday, April 1, 2017
FT
Persatuan Bola Sepak Sabah Sabah
0 - 1
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
ODDS Tickets
Saturday, March 11, 2017
AET
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
4 - 1
Penang FA Pulau Pinang
ODDS Tickets
Tuesday, February 14, 2017
PEN
Persatuan Bolasepak Selangor Selangor
0 - 0
Negeri Sembilan FA Negeri Sembilan
ODDS Tickets
Negeri Sembilan won 4 - 3 on penalties