thumbnail Hello,

J1 League Fixtures

Show fixtures by

Sunday, April 20, 2014
2:00 PM
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Saturday, April 26, 2014
12:00 PM
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
1:00 PM
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1:00 PM
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
1:00 PM
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
FC Tokyo Tokyo
2:00 PM
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
2:00 PM
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
3:00 PM
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
4:00 PM
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
6:00 PM
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
Tuesday, April 29, 2014
12:00 PM
FC Tokyo Tokyo
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
12:00 PM
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1:00 PM
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
1:00 PM
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
2:00 PM
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
3:00 PM
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
3:00 PM
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
3:00 PM
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
6:00 PM
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
Saturday, May 3, 2014
12:00 PM
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
1:00 PM
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1:00 PM
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
2:00 PM
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
2:00 PM
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
2:00 PM
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
3:00 PM
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
FC Tokyo Tokyo
4:00 PM
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
6:00 PM
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Tuesday, May 6, 2014
12:00 PM
FC Tokyo Tokyo
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
12:00 PM
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
1:00 PM
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
1:00 PM
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
2:00 PM
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
2:00 PM
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
3:00 PM
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
6:00 PM
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Saturday, May 10, 2014
12:00 PM
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
1:00 PM
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
1:00 PM
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
FC Tokyo Tokyo
1:00 PM
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
2:00 PM
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
2:00 PM
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
2:00 PM
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
3:00 PM
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
6:00 PM
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
Saturday, May 17, 2014
1:00 PM
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
1:00 PM
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1:00 PM
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
2:00 PM
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
2:00 PM
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
5:00 PM
FC Tokyo Tokyo
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
6:00 PM
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Sunday, May 18, 2014
12:00 PM
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
2:00 PM
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
Tuesday, July 15, 2014
6:00 PM
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Saturday, July 19, 2014
5:00 PM
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
5:00 PM
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
5:30 PM
FC Tokyo Tokyo
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
6:00 PM
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
6:00 PM
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
6:00 PM
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
6:00 PM
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
6:00 PM
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
6:00 PM
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
Wednesday, July 23, 2014
6:00 PM
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
FC Tokyo Tokyo
6:00 PM
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
6:00 PM
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
6:00 PM
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
6:00 PM
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
6:00 PM
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
6:00 PM
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
6:00 PM
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
6:30 PM
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
Sunday, July 27, 2014
5:00 PM
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
5:00 PM
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
5:30 PM
FC Tokyo Tokyo
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
6:00 PM
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
6:00 PM
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
6:00 PM
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
6:00 PM
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
6:00 PM
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
6:00 PM
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
Saturday, August 2, 2014
5:00 PM
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
5:30 PM
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
5:30 PM
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
5:30 PM
FC Tokyo Tokyo
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
6:00 PM
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
6:00 PM
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
6:00 PM
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
6:00 PM
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
6:00 PM
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
Saturday, August 9, 2014
5:00 PM
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
5:30 PM
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
6:00 PM
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
FC Tokyo Tokyo
6:00 PM
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
6:00 PM
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
6:00 PM
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
6:00 PM
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
6:00 PM
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
6:00 PM
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Saturday, August 16, 2014
5:00 PM
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
5:00 PM
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
5:30 PM
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
6:00 PM
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
6:00 PM
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
6:00 PM
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
6:00 PM
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
FC Tokyo Tokyo
6:00 PM
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
6:00 PM
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Saturday, August 23, 2014
5:00 PM
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
5:30 PM
FC Tokyo Tokyo
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
5:30 PM
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
6:00 PM
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
6:00 PM
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
6:00 PM
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
6:00 PM
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
6:00 PM
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
6:00 PM
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Saturday, August 30, 2014
5:00 PM
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
5:00 PM
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
5:30 PM
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
6:00 PM
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
6:00 PM
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
FC Tokyo Tokyo
6:00 PM
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
6:00 PM
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
6:00 PM
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
6:00 PM
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
Saturday, September 13, 2014
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
FC Tokyo Tokyo
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Saturday, September 20, 2014
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
FC Tokyo Tokyo
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Tuesday, September 23, 2014
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
FC Tokyo Tokyo
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Saturday, September 27, 2014
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
FC Tokyo Tokyo
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Sunday, October 5, 2014
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
FC Tokyo Tokyo
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Saturday, October 18, 2014
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
FC Tokyo Tokyo
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Wednesday, October 22, 2014
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
FC Tokyo Tokyo
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
Sunday, October 26, 2014
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
FC Tokyo Tokyo
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Sunday, November 2, 2014
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
FC Tokyo Tokyo
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
Monday, November 3, 2014
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Saturday, November 22, 2014
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
FC Tokyo Tokyo
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
Saturday, November 29, 2014
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
Gamba Osaka Gamba Osaka
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
v
Omiya Ardija Omiya Ardija
Sagan Tosu Sagan Tosu
v
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
FC Tokyo Tokyo
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Albirex Niigata Albirex Niigata
Saturday, December 6, 2014
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Kashima Antlers Kashima Antlers
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
v
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
FC Tokyo Tokyo
v
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
Urawa Red Diamonds Urawa Reds
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Vissel Kobe Vissel Kobe
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
All kick-off times stated as MYT