thumbnail Hello,

Livescores

My Scores

Page updates automatically
To add games to My Scores click the star icon Clear All

Show games from

  • Today
  • Live
  • Coming up
  • Finished

Tuesday 23 September 2014

League Cup
19:45
Arsenal Arsenal
v
Southampton Southampton
19:45
Cardiff City Cardiff City
v
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
19:45
Derby County Derby County
v
Reading Reading
19:45
Leyton Orient Leyton Orient
v
Sheffield United Sheffield United
19:45
Liverpool Liverpool
v
Middlesbrough Middlesbrough
19:45
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
v
Bradford City Bradford City
19:45
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
v
Norwich City Norwich City
19:45
Sunderland Sunderland
v
Stoke City Stoke City
19:45
Swansea City Swansea City
v
Everton Everton
20:00
Fulham Fulham
v
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
Ligue 1
18:00
Reims Reims
v
Olympique Marseille Olympique Marseille
20:00
Rennes Rennes
v
Toulouse Toulouse
Bundesliga
19:00
Bayern München Bayern München
v
Paderborn Paderborn
19:00
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
v
Mainz 05 Mainz 05
19:00
Hoffenheim Hoffenheim
v
Freiburg Freiburg
19:00
Werder Bremen Werder Bremen
v
Schalke 04 Schalke 04
Premier Division
19:45
Bohemians Bohemians
v
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Serie A
19:45
Empoli Empoli
v
Milan Milan
J1 League
06:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
v
Gamba Osaka Gamba Osaka
06:00
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
v
Kashima Antlers Kashima Antlers
06:30
Albirex Niigata Albirex Niigata
v
Urawa Reds Urawa Reds
07:00
Tokyo Tokyo
v
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
07:00
Yokohama F. Marinos Yokohama F. Marinos
v
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
07:30
Omiya Ardija Omiya Ardija
v
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
10:00
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
v
Vissel Kobe Vissel Kobe
11:00
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
v
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
11:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
v
Sagan Tosu Sagan Tosu
KNVB Beker
16:00
Capelle Capelle
v
Volendam Volendam
16:00
Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
v
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
16:00
Scheveningen Scheveningen
v
Lisse Lisse
16:00
VVSB VVSB
v
Vitesse Vitesse
17:30
Spakenburg Spakenburg
v
NAC Breda NAC Breda
19:00
Ajax Amateurs Ajax Amateurs
v
NEC NEC
19:00
Almere City Almere City
v
ADO Den Haag ADO Den Haag
19:00
Deltasport Deltasport
v
Willem II Willem II
19:00
Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
v
Emmen Emmen
19:00
Flevo Boys Flevo Boys
v
DOS '37 DOS '37
19:00
HHC HHC
v
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
19:00
Kozakken Boys Kozakken Boys
v
Sportlust '46 Sportlust '46
19:00
ONS Sneek ONS Sneek
v
Dordrecht Dordrecht
19:00
VVV VVV
v
Eindhoven Eindhoven
19:45
Roda JC Roda JC
v
Heerenveen Heerenveen
Primera División
19:00
Real Madrid Real Madrid
v
Elche Elche
21:00
Celta de Vigo Celta de Vigo
v
Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña
2. Bundesliga
16:30
Greuther Fürth Greuther Fürth
v
Aalen Aalen
16:30
Ingolstadt Ingolstadt
v
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
16:30
Sandhausen Sandhausen
v
1860 München 1860 München
16:30
St. Pauli St. Pauli
v
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
3. Liga
18:00
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
v
Energie Cottbus Energie Cottbus
18:00
Mainz 05 II Mainz 05 II
v
Preußen Münster Preußen Münster
18:00
Osnabrück Osnabrück
v
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
18:00
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
v
Unterhaching Unterhaching
Copa Chile
22:00
Rangers Rangers
v
Palestino Palestino
22:00
Univ. Concepción Univ. Concepción
v
Colo Colo Colo Colo
Copa Sudamericana
23:00
César Vallejo César Vallejo
v
Club Universitario Club Universitario
Aggregate 2 - 2
Crown Prince Cup
18:15
Al Khaleej Al Khaleej
v
Al Shabab Al Shabab
18:15
Al Shoalah Al Shoalah
v
Al Faisaly Al Faisaly
18:15
Al Watani Al Watani
v
Al Orubah Al Orubah
Cup
18:00
Wolfsberg Wolfsberg
v
Wacker Innsbruck Wacker Innsbruck
18:00
Lafnitz Lafnitz
v
Hartberg Hartberg
18:00
Ried Ried
v
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
18:00
Ritzing Ritzing
v
Horn Horn
18:00
Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
v
Grödig Grödig
19:30
Austria Salzburg Austria Salzburg
v
Sturm Graz Sturm Graz
18:00
TSV St. Johann TSV St. Johann
v
St. Pölten St. Pölten
17:00
Kufstein Kufstein
v
FAC Team für Wien FAC Team für Wien
17:30
Grün Weiß Micheldorf Grün Weiß Micheldorf
v
Mattersburg Mattersburg
18:00
Neusiedl Neusiedl
v
Kapfenberger SV Kapfenberger SV
Cup
17:00
Górnik Zabrze Górnik Zabrze
v
Korona Kielce Korona Kielce
18:00
Wisła Puławy Wisła Puławy
v
Piast Gliwice Piast Gliwice
19:00
Widzew Łódź Widzew Łódź
v
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
Cup
18:30
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
v
Eskişehirspor Eskişehirspor
12:30
Akçaabat Akçaabat
v
Denizlispor Denizlispor
12:30
Tekirdağspor Tekirdağspor
v
Rizespor Rizespor
13:00
Bayrampaşaspor Bayrampaşaspor
v
Adanaspor Adanaspor
13:00
Çorum Belediyespor Çorum Belediyespor
v
Manisaspor Manisaspor
14:00
Yeni Diyarbakırspor Yeni Diyarbakırspor
v
Samsunspor Samsunspor
17:00
Göztepe Göztepe
v
Bursa Nılüferspor Bursa Nılüferspor
16:00
Anadolu Selçukluspor Anadolu Selçukluspor
v
Gaziantep BB Gaziantep BB
16:00
Ankaraspor Ankaraspor
v
Kırıkhanspor Kırıkhanspor
16:00
Bucaspor Bucaspor
v
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
16:00
Kayserispor Kayserispor
v
Kahramanmaraş Belediye Kahramanmaraş Belediye
Cup
14:30
Iraklis Psachna Iraklis Psachna
v
Atromitos Atromitos
14:30
Iraklis Iraklis
v
Levadiakos Levadiakos
17:00
Panachaiki Panachaiki
v
Olympiakos Piraeus Olympiakos Piraeus
Cup
15:30
Viktoria Žižkov Viktoria Žižkov
v
Mladá Boleslav Mladá Boleslav
16:00
Jablonec Jablonec
v
Bohemians 1905 Bohemians 1905
Cup
06:00
Smena Komsomolsk Smena Komsomolsk
v
Spartak Moskva Spartak Moskva
Cupa României
14:00
Brăila Brăila
v
Oţelul Oţelul
14:00
CSM Râmnicu Vâlcea CSM Râmnicu Vâlcea
v
CSMS Iaşi CSMS Iaşi
14:00
Rapid Suceava Rapid Suceava
v
Gaz Metan Mediaş Gaz Metan Mediaş
14:00
Şoimii Pâncota Şoimii Pâncota
v
Pandurii Târgu Jiu Pandurii Târgu Jiu
16:30
Târgu Mureş Târgu Mureş
v
Concordia Chiajna Concordia Chiajna
18:30
Rapid Bucureşti Rapid Bucureşti
v
Botoşani Botoşani
Football League Trophy
19:45
Newport County Newport County
v
Swindon Town Swindon Town
HR Nogometni Cup
14:30
Bijelo Brdo Bijelo Brdo
v
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
J2 League
67'
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
0 - 0
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
HT
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
2 - 1
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
HT
Gifu Gifu
2 - 0
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
HT
Kataller Toyama Kataller Toyama
0 - 0
ThespaKusatsu Gunma ThespaKusatsu Gunma
HT
Tochigi Tochigi
1 - 0
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
HT
Yokohama Yokohama
0 - 0
Oita Trinita Oita Trinita
06:00
Ehime Ehime
v
JEF United JEF United
08:00
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
v
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
08:00
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
v
Júbilo Iwata Júbilo Iwata
10:00
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
v
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
10:00
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
v
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
League Cup
19:45
Aberdeen Aberdeen
v
Livingston Livingston
19:45
Falkirk Falkirk
v
Rangers Rangers
19:45
Kilmarnock Kilmarnock
v
St. Johnstone St. Johnstone
19:45
Partick Thistle Partick Thistle
v
St. Mirren St. Mirren
19:45
Ross County Ross County
v
Hibernian Hibernian
League Two
19:45
Clyde Clyde
v
Montrose Montrose
Ligue 2
19:55
Ajaccio Ajaccio
v
Le Havre Le Havre
19:55
Angers Angers
v
Auxerre Auxerre
19:55
Arles Arles
v
Laval Laval
19:55
Dijon Dijon
v
Créteil Créteil
19:55
Nancy Nancy
v
Tours Tours
19:55
Nîmes Nîmes
v
Châteauroux Châteauroux
19:55
Orléans Orléans
v
Gazélec Ajaccio Gazélec Ajaccio
19:55
Sochaux Sochaux
v
Brest Brest
19:55
Troyes Troyes
v
Niort Niort
Prim B Nacional
FT
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
0 - 0
Patronato Patronato
FT
Douglas Haig Douglas Haig
1 - 1
Guaraní A. Franco Guaraní A. Franco
Primera B
FT
Barranquilla Barranquilla
0 - 1
América de Cali América de Cali
FT
Deportes Quindío Deportes Quindío
2 - 2
Atlético Bucaramanga Atlético Bucaramanga
Primera División
FT
Racing Club Racing Club
1 - 1
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Serie B
23:30
ABC ABC
v
Atlético GO Atlético GO
23:30
Boa Boa
v
Luverdense Luverdense
23:30
Bragantino Bragantino
v
Icasa Icasa
23:30
Joinville Joinville
v
América Mineiro América Mineiro
23:30
Paraná Paraná
v
Avaí Avaí
23:30
Vila Nova Vila Nova
v
Ponte Preta Ponte Preta
Serie B
19:30
Cittadella Cittadella
v
Pro Vercelli Pro Vercelli
19:30
Brescia Brescia
v
Virtus Lanciano Virtus Lanciano
19:30
Crotone Crotone
v
Catania Catania
19:30
Frosinone Frosinone
v
Avellino Avellino
19:30
Livorno Livorno
v
Varese Varese
19:30
Modena Modena
v
Perugia Perugia
19:30
Pescara Pescara
v
Latina Latina
19:30
Ternana Ternana
v
Bologna Bologna
19:30
Trapani Trapani
v
Virtus Entella Virtus Entella
19:30
Vicenza Vicenza
v
Bari 1908 Bari 1908
Singapore Cup
12:30
Home United Home United
v
DPMM FC DPMM FC
Super League
18:45
Basel Basel
v
Vaduz Vaduz
18:45
Thun Thun
v
Luzern Luzern