thumbnail Hello,

Livescores

My Scores

Page updates automatically
To add games to My Scores click the star icon Clear All

Show games from

  • Today
  • Live
  • Coming up
  • Finished

Saturday, 25 March 2017

League One
13:30
Swindon Town Swindon Town
v
Millwall Millwall
15:00
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
v
Southend United Southend United
15:00
Bury Bury
v
Fleetwood Town Fleetwood Town
15:00
Chesterfield Chesterfield
v
Rochdale Rochdale
15:00
Coventry City Coventry City
v
Bristol Rovers Bristol Rovers
15:00
Gillingham Gillingham
v
Peterborough United Peterborough United
15:00
Northampton Town Northampton Town
v
Oxford United Oxford United
15:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
v
Sheffield United Sheffield United
15:00
Port Vale Port Vale
v
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
15:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
v
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
League Two
15:00
Accrington Stanley Accrington Stanley
v
Grimsby Town Grimsby Town
15:00
Barnet Barnet
v
Cheltenham Town Cheltenham Town
15:00
Blackpool Blackpool
v
Hartlepool United Hartlepool United
15:00
Cambridge United Cambridge United
v
Stevenage Stevenage
15:00
Carlisle United Carlisle United
v
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
15:00
Colchester United Colchester United
v
Luton Town Luton Town
15:00
Crawley Town Crawley Town
v
Leyton Orient Leyton Orient
15:00
Exeter City Exeter City
v
Yeovil Town Yeovil Town
15:00
Morecambe Morecambe
v
Mansfield Town Mansfield Town
15:00
Portsmouth Portsmouth
v
Newport County Newport County
15:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
v
Notts County Notts County
WC Qualification Europe
17:00
Andorra Andorra
v
Faroe Islands Faroe Islands
17:00
Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina
v
Gibraltar Gibraltar
17:00
Cyprus Cyprus
v
Estonia Estonia
17:00
Sweden Sweden
v
Belarus Belarus
17:00
Switzerland Switzerland
v
Latvia Latvia
19:45
Belgium Belgium
v
Greece Greece
19:45
Bulgaria Bulgaria
v
Netherlands Netherlands
19:45
Luxembourg Luxembourg
v
France France
19:45
Portugal Portugal
v
Hungary Hungary
Friendlies
13:00
South Africa South Africa
v
Guinea-Bissau Guinea-Bissau
13:00
Tanzania Tanzania
v
Botswana Botswana
Algeria Algeria
v
Sudan Sudan
16:00
Bosnia-Herzegovina Bosnia-Herzegovina
v
Russia Russia
MLS
18:00
New England New England
v
Minnesota United Minnesota United
20:00
New York RB New York RB
v
Real Salt Lake Real Salt Lake
23:30
Columbus Crew Columbus Crew
v
Portland Timbers Portland Timbers
3. Liga
13:00
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
v
MSV Duisburg MSV Duisburg
13:00
FSV Frankfurt FSV Frankfurt
v
Sportfreunde Lotte Sportfreunde Lotte
13:00
Hallescher FC Hallescher FC
v
Fortuna Köln Fortuna Köln
13:00
Hansa Rostock Hansa Rostock
v
Paderborn Paderborn
13:00
Holstein Kiel Holstein Kiel
v
Magdeburg Magdeburg
13:00
Jahn Regensburg Jahn Regensburg
v
Osnabrück Osnabrück
13:00
Preußen Münster Preußen Münster
v
Aalen Aalen
13:00
Rot-Weiß Erfurt Rot-Weiß Erfurt
v
Mainz 05 II Mainz 05 II
13:00
Sonnenhof Großaspach Sonnenhof Großaspach
v
Zwickau Zwickau
A-League
FT
Brisbane Roar Brisbane Roar
1 - 0
Melbourne Victory Melbourne Victory
FT
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
2 - 3
Adelaide United Adelaide United
Ascenso MX
23:00
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
v
Loros Universidad Loros Universidad
23:00
Mineros de Zacatecas Mineros de Zacatecas
v
Tampico Madero Tampico Madero
23:00
Zacatepec Siglo XXI Zacatepec Siglo XXI
v
Juárez Juárez
FT
Cafetaleros de Tapachula Cafetaleros de Tapachula
2 - 1
Murciélagos Murciélagos
FT
Venados Venados
1 - 0
Potros UAEM Potros UAEM
FT
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
1 - 1
Cimarrones de Sonora Cimarrones de Sonora
FT
Atlante Atlante
0 - 2
Coras de Tepic Coras de Tepic
Carioca 1
18:30
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
v
Madureira Madureira
21:30
Volta Redonda Volta Redonda
v
Nova Iguaçu Nova Iguaçu
Challenge Cup
24'
Dundee United Dundee United
0 - 0
St. Mirren St. Mirren
Championship
15:00
Ayr United Ayr United
v
Dumbarton Dumbarton
15:00
Greenock Morton Greenock Morton
v
Dunfermline Athletic Dunfermline Athletic
15:00
Hibernian Hibernian
v
Falkirk Falkirk
15:00
Raith Rovers Raith Rovers
v
Queen of the South Queen of the South
First Division
18:00
Waterford Waterford
v
Wexford Wexford
19:45
Athlone Town Athlone Town
v
Shelbourne Shelbourne
19:45
Cabinteely Cabinteely
v
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
19:45
UCD UCD
v
Longford Town Longford Town
Gaúcho 1
22:00
Grêmio Grêmio
v
Juventude Juventude
J2 League
FT
Yokohama Yokohama
0 - 2
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
FT
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
2 - 0
JEF United JEF United
FT
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
0 - 1
V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki
FT
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
1 - 0
Gifu Gifu
FT
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
1 - 0
Ehime Ehime
K League Challenge
FT
Anyang Anyang
2 - 0
Seongnam Seongnam
FT
Bucheon 1995 Bucheon 1995
1 - 0
Busan I'Park Busan I'Park
League One
15:00
Alloa Athletic Alloa Athletic
v
Queen's Park Queen's Park
15:00
Brechin City Brechin City
v
East Fife East Fife
15:00
Livingston Livingston
v
Airdrieonians Airdrieonians
15:00
Peterhead Peterhead
v
Stranraer Stranraer
15:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
v
Albion Rovers Albion Rovers
League Two
15:00
Annan Athletic Annan Athletic
v
Cowdenbeath Cowdenbeath
15:00
Arbroath Arbroath
v
Montrose Montrose
15:00
Clyde Clyde
v
Stirling Albion Stirling Albion
15:00
Edinburgh City Edinburgh City
v
Elgin City Elgin City
15:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
v
Berwick Rangers Berwick Rangers
Lega Pro
13:30
Alessandria Alessandria
v
Racing Roma Racing Roma
13:30
Cremonese Cremonese
v
Pontedera Pontedera
13:30
Pro Piacenza Pro Piacenza
v
Lupa Roma Lupa Roma
13:30
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
v
Lucchese Lucchese
15:30
Pordenone Pordenone
v
Lumezzane Lumezzane
17:30
Prato Prato
v
Livorno Livorno
17:30
Tuttocuoio Tuttocuoio
v
Olbia Olbia
19:30
Carrarese Carrarese
v
Robur Siena Robur Siena
19:30
Giana Erminio Giana Erminio
v
Renate Renate
Ligue 1
14:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
v
ES Sétif ES Sétif
15:00
MC Alger MC Alger
v
JS Kabylie JS Kabylie
15:00
RC Relizane RC Relizane
v
USM Alger USM Alger
Ligue 1
13:30
CA Bizertin CA Bizertin
v
Gabès Gabès
13:30
Stade Gabésien Stade Gabésien
v
Kairouan Kairouan
13:30
Zarzis Zarzis
v
Hammam-Lif Hammam-Lif
Mineiro 1
19:00
Tombense Tombense
v
América TO América TO
21:30
América Mineiro América Mineiro
v
Tricordiano Tricordiano
23:00
Caldense Caldense
v
Democrata GV Democrata GV
NASL
23:30
North Carolina North Carolina
v
Miami Miami
23:30
Puerto Rico Puerto Rico
v
NY Cosmos NY Cosmos
Paulista A1
18:00
Santo André Santo André
v
Santos Santos
19:00
Linense Linense
v
São Bernardo São Bernardo
19:00
Palmeiras Palmeiras
v
Osasco Audax Osasco Audax
21:30
Novorizontino Novorizontino
v
Mirassol Mirassol
22:00
Ferroviária Ferroviária
v
Ituano Ituano
Premier Division
15:00
Cork City Cork City
v
Dundalk Dundalk
16:00
Galway United Galway United
v
Derry City Derry City
17:00
St Patrick's Athl. St Patrick's Athl.
v
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
17:30
Drogheda United Drogheda United
v
Bohemians Bohemians
19:30
Bray Wanderers Bray Wanderers
v
Limerick Limerick
19:45
Finn Harps Finn Harps
v
Sligo Rovers Sligo Rovers
Prim B Nacional
All Boys All Boys
v
Nueva Chicago Nueva Chicago
Almagro Almagro
v
Los Andes Los Andes
Atlético Paraná Atlético Paraná
v
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
Boca Unidos Boca Unidos
v
Flandria Flandria
Brown de Adrogué Brown de Adrogué
v
Instituto Instituto
Central Córdoba SdE Central Córdoba SdE
v
Juventud Unida G. Juventud Unida G.
Douglas Haig Douglas Haig
v
Crucero del Norte Crucero del Norte
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
v
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
Guillermo Brown Guillermo Brown
v
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
v
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
Villa Dálmine Villa Dálmine
v
San Martín Tucumán San Martín Tucumán
18:30
Flandria Flandria
v
Atlético Paraná Atlético Paraná
19:00
Nueva Chicago Nueva Chicago
v
Crucero del Norte Crucero del Norte
21:05
Instituto Instituto
v
Chacarita Juniors Chacarita Juniors
22:00
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
v
Brown de Adrogué Brown de Adrogué
FT
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
1 - 1
Guillermo Brown Guillermo Brown
Primera A
20:15
Atlético Huila Atlético Huila
v
Deportes Tolima Deportes Tolima
23:00
Santa Fe Santa Fe
v
Millonarios Millonarios
Primera A
FT
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
1 - 1
Delfin Delfin
Primera B
20:15
Fortaleza CEIF Fortaleza CEIF
v
Leones Leones
22:30
Deportivo Pereira Deportivo Pereira
v
Valledupar Valledupar
23:00
Real Santander Real Santander
v
Bogotá Bogotá
Primera División
19:00
Banfield Banfield
v
Unión Santa Fe Unión Santa Fe
19:00
Rosario Central Rosario Central
v
Tigre Tigre
21:00
San Lorenzo San Lorenzo
v
Quilmes Quilmes
21:15
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
v
Sarmiento Sarmiento
23:00
Racing Club Racing Club
v
Godoy Cruz Godoy Cruz
23:30
Atlético Rafaela Atlético Rafaela
v
Estudiantes Estudiantes
FT
Patronato Patronato
1 - 1
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
Segunda División
15:00
Real Valladolid Real Valladolid
v
Gimnàstic Tarragona Gimnàstic Tarragona
17:00
Almería Almería
v
Alcorcón Alcorcón
17:00
Numancia Numancia
v
Rayo Vallecano Rayo Vallecano
19:30
Mallorca Mallorca
v
Levante Levante
19:45
Real Oviedo Real Oviedo
v
Girona Girona
Serie B
17:00
Cittadella Cittadella
v
Spezia Spezia
19:30
Benevento Benevento
v
Trapani Trapani
UEFA U19 Championship
13:00
Greece U19 Greece U19
v
Finland U19 Finland U19
13:00
Sweden U19 Sweden U19
v
Republic of Ireland U19 Republic of Ireland U19
14:00
Croatia U19 Croatia U19
v
Poland U19 Poland U19
14:00
Italy U19 Italy U19
v
Belgium U19 Belgium U19
15:00
Slovakia U19 Slovakia U19
v
Cyprus U19 Cyprus U19
16:00
Netherlands U19 Netherlands U19
v
Ukraine U19 Ukraine U19
16:00
Turkey U19 Turkey U19
v
Portugal U19 Portugal U19
FT
Germany U19 Germany U19
2 - 0
Serbia U19 Serbia U19
WC Qualification CONCACAF
FT
United States United States
6 - 0
Honduras Honduras
FT
Mexico Mexico
2 - 0
Costa Rica Costa Rica
WC Qualification Oceania
FT
Fiji Fiji
0 - 2
New Zealand New Zealand