thumbnail Hello,

Livescores

My Scores

Page updates automatically
To add games to My Scores click the star icon Clear All

Show games from

  • Today
  • Live
  • Coming up
  • Finished

Saturday, October 25, 2014

MLS
14:30
Seattle Sounders Seattle Sounders
v
LA Galaxy LA Galaxy
16:00
Montreal Impact Montreal Impact
v
DC United DC United
19:30
New England New England
v
Toronto Toronto
20:30
Dallas Dallas
v
Portland Timbers Portland Timbers
22:00
Whitecaps Whitecaps
v
Colorado Rapids Colorado Rapids
Premier League
07:45
West Ham United West Ham United
v
Manchester City Manchester City
10:00
Liverpool Liverpool
v
Hull City Hull City
10:00
Southampton Southampton
v
Stoke City Stoke City
10:00
Sunderland Sunderland
v
Arsenal Arsenal
10:00
West Bromwich Albion West Bromwich Albion
v
Crystal Palace Crystal Palace
12:30
Swansea City Swansea City
v
Leicester City Leicester City
Serie A
09:00
Empoli Empoli
v
Cagliari Cagliari
12:00
Parma Parma
v
Sassuolo Sassuolo
14:45
Sampdoria Sampdoria
v
Roma Roma
Primera División
10:00
Almería Almería
v
Athletic Club Athletic Club
12:00
Real Madrid Real Madrid
v
Barcelona Barcelona
14:00
Valencia Valencia
v
Elche Elche
16:00
Córdoba Córdoba
v
Real Sociedad Real Sociedad
16:00
Eibar Eibar
v
Granada Granada
Bundesliga
09:30
Augsburg Augsburg
v
Freiburg Freiburg
09:30
Borussia Dortmund Borussia Dortmund
v
Hannover 96 Hannover 96
09:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
v
Stuttgart Stuttgart
09:30
Hertha BSC Hertha BSC
v
Hamburger SV Hamburger SV
09:30
Hoffenheim Hoffenheim
v
Paderborn Paderborn
12:30
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
v
Schalke 04 Schalke 04
Ligue 1
11:00
PSG PSG
v
Bordeaux Bordeaux
14:00
Bastia Bastia
v
Monaco Monaco
14:00
Caen Caen
v
Lorient Lorient
14:00
Evian TG Evian TG
v
Nantes Nantes
14:00
Reims Reims
v
Montpellier Montpellier
Friendlies
09:00
Zambia Zambia
v
Côte d'Ivoire Côte d'Ivoire
1. HNL
09:00
Istra 1961 Istra 1961
v
Slaven Koprivnica Slaven Koprivnica
13:00
Hajduk Split Hajduk Split
v
Lokomotiva Zagreb Lokomotiva Zagreb
1. Lig
07:00
Bucaspor Bucaspor
v
Adanaspor Adanaspor
09:00
Denizlispor Denizlispor
v
Boluspor Boluspor
09:00
Giresunspor Giresunspor
v
Alanyaspor Alanyaspor
11:30
Manisaspor Manisaspor
v
Karşıyaka Karşıyaka
1. SNL
08:00
Zavrč Zavrč
v
Maribor Maribor
10:00
Celje Celje
v
Radomlje Radomlje
10:00
Domžale Domžale
v
Koper Koper
12:00
Gorica Gorica
v
Olimpija Olimpija
2. Bundesliga
07:00
Kaiserslautern Kaiserslautern
v
Fortuna Düsseldorf Fortuna Düsseldorf
07:00
St. Pauli St. Pauli
v
Karlsruher SC Karlsruher SC
3. Liga
08:00
Chemnitzer FC Chemnitzer FC
v
Holstein Kiel Holstein Kiel
08:00
Hallescher FC Hallescher FC
v
Wehen Wiesbaden Wehen Wiesbaden
08:00
MSV Duisburg MSV Duisburg
v
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
08:00
Osnabrück Osnabrück
v
Sonnenhof Großaspach Sonnenhof Großaspach
08:00
Stuttgarter Kickers Stuttgarter Kickers
v
Energie Cottbus Energie Cottbus
08:00
Unterhaching Unterhaching
v
Stuttgart II Stuttgart II
A-League
HT
Melbourne Victory Melbourne Victory
2 - 2
Melbourne City Melbourne City
AFC Champions League
62'
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
0 - 0
Al Hilal Al Hilal
Allsvenskan
10:00
Häcken Häcken
v
Gefle Gefle
Ascenso MX
19:00
Mérida Mérida
v
Dorados Dorados
20:00
Alebrijes de Oaxaca Alebrijes de Oaxaca
v
Deportivo Tepic Deportivo Tepic
20:00
Atlético San Luis Atlético San Luis
v
Necaxa Necaxa
20:00
Irapuato Irapuato
v
Altamira Altamira
22:00
Celaya Celaya
v
Correcaminos UAT Correcaminos UAT
Bundesliga
10:00
Sturm Graz Sturm Graz
v
Rapid Wien Rapid Wien
12:30
Admira Admira
v
Ried Ried
12:30
Austria Wien Austria Wien
v
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
12:30
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
v
Rheindorf Altach Rheindorf Altach
Championship
07:15
Millwall Millwall
v
Cardiff City Cardiff City
10:00
Birmingham City Birmingham City
v
AFC Bournemouth AFC Bournemouth
10:00
Bolton Wanderers Bolton Wanderers
v
Brentford Brentford
10:00
Brighton & Hove Albion Brighton & Hove Albion
v
Rotherham United Rotherham United
10:00
Derby County Derby County
v
Wigan Athletic Wigan Athletic
10:00
Ipswich Town Ipswich Town
v
Huddersfield Town Huddersfield Town
10:00
Leeds United Leeds United
v
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Wanderers
10:00
Middlesbrough Middlesbrough
v
Watford Watford
10:00
Nottingham Forest Nottingham Forest
v
Blackburn Rovers Blackburn Rovers
10:00
Reading Reading
v
Blackpool Blackpool
10:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
v
Norwich City Norwich City
Championship
10:00
Dumbarton Dumbarton
v
Rangers Rangers
10:00
Falkirk Falkirk
v
Cowdenbeath Cowdenbeath
10:00
Livingston Livingston
v
Queen of the South Queen of the South
10:00
Raith Rovers Raith Rovers
v
Alloa Athletic Alloa Athletic
Copa Paulista
14:00
Inter de Limeira Inter de Limeira
v
XV de Piracicaba XV de Piracicaba
16:00
São Bento São Bento
v
Botafogo SP Botafogo SP
16:30
Votuporanguense Votuporanguense
v
Santo André Santo André
17:00
Rio Branco SP Rio Branco SP
v
Independente SP Independente SP
Czech Liga
11:00
Hradec Králové Hradec Králové
v
Dukla Praha Dukla Praha
11:00
Jablonec Jablonec
v
Teplice Teplice
11:00
Příbram Příbram
v
Baník Ostrava Baník Ostrava
14:15
Slovácko Slovácko
v
Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
Eerste Divisie
10:30
VVV VVV
v
RKC Waalwijk RKC Waalwijk
13:45
MVV MVV
v
Achilles '29 Achilles '29
Ekstraklasa
09:30
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
v
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
09:30
Piast Gliwice Piast Gliwice
v
Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
12:00
Pogoń Szczecin Pogoń Szczecin
v
Cracovia Kraków Cracovia Kraków
Eliteserien
09:30
Haugesund Haugesund
v
Strømsgodset Strømsgodset
Eredivisie
12:30
Vitesse Vitesse
v
NAC Breda NAC Breda
13:45
AZ AZ
v
Groningen Groningen
13:45
Heracles Heracles
v
Willem II Willem II
14:45
Ajax Ajax
v
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles
FNL
HT
Dinamo St. Petersburg Dinamo St. Petersburg
1 - 0
Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
HT
Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
1 - 0
Sokol Saratov Sokol Saratov
HT
Yenisey Yenisey
0 - 0
SKA-Energiya SKA-Energiya
06:00
Sakhalin Sakhalin
v
Shinnik Shinnik
08:00
Krylya Sovetov Krylya Sovetov
v
Luch Vladivostok Luch Vladivostok
08:00
Volga Volga
v
Tosno Tosno
09:00
Anzhi Anzhi
v
Sibir Sibir
09:00
Baltika Baltika
v
Tyumen Tyumen
09:00
Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan
v
Tom' Tomsk Tom' Tomsk
Indian Super League
09:30
Delhi Dynamos Delhi Dynamos
v
Chennaiyin FC Chennaiyin FC
ISL
08:00
Arema Arema
v
Persela Persela
FT
Persipura Persipura
1 - 0
Semen Padang Semen Padang
K League Challenge
FT
Anyang Anyang
1 - 2
Bucheon 1995 Bucheon 1995
FT
Ansan Police Ansan Police
1 - 0
Gangwon Gangwon
FT
Gwangju Gwangju
1 - 0
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
League Cup
09:00
BV Wits BV Wits
v
SuperSport United SuperSport United
11:30
Mamelodi Sundowns Mamelodi Sundowns
v
AmaZulu AmaZulu
14:15
Orlando Pirates Orlando Pirates
v
Ajax Cape Town Ajax Cape Town
League One
10:00
Barnsley Barnsley
v
Bristol City Bristol City
10:00
Coventry City Coventry City
v
Peterborough United Peterborough United
10:00
Yeovil Town Yeovil Town
v
Rochdale Rochdale
10:00
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
v
Sheffield United Sheffield United
10:00
Doncaster Rovers Doncaster Rovers
v
Milton Keynes Dons Milton Keynes Dons
10:00
Gillingham Gillingham
v
Crawley Town Crawley Town
10:00
Oldham Athletic Oldham Athletic
v
Bradford City Bradford City
10:00
Port Vale Port Vale
v
Leyton Orient Leyton Orient
10:00
Preston North End Preston North End
v
Fleetwood Town Fleetwood Town
10:00
Scunthorpe United Scunthorpe United
v
Notts County Notts County
10:00
Swindon Town Swindon Town
v
Colchester United Colchester United
10:00
Walsall Walsall
v
Chesterfield Chesterfield
League One
10:00
Dunfermline Athletic Dunfermline Athletic
v
Greenock Morton Greenock Morton
10:00
Stenhousemuir Stenhousemuir
v
Peterhead Peterhead
10:00
Ayr United Ayr United
v
Brechin City Brechin City
10:00
Forfar Athletic Forfar Athletic
v
Stranraer Stranraer
10:00
Stirling Albion Stirling Albion
v
Airdrieonians Airdrieonians
League Two
10:00
AFC Wimbledon AFC Wimbledon
v
Tranmere Rovers Tranmere Rovers
10:00
Cambridge United Cambridge United
v
Hartlepool United Hartlepool United
10:00
Carlisle United Carlisle United
v
Oxford United Oxford United
10:00
Luton Town Luton Town
v
Northampton Town Northampton Town
10:00
Newport County Newport County
v
Accrington Stanley Accrington Stanley
10:00
Plymouth Argyle Plymouth Argyle
v
Cheltenham Town Cheltenham Town
10:00
Shrewsbury Town Shrewsbury Town
v
Portsmouth Portsmouth
10:00
Southend United Southend United
v
Bury Bury
10:00
Stevenage Stevenage
v
Burton Albion Burton Albion
10:00
Wycombe Wanderers Wycombe Wanderers
v
Dagenham & Redbridge Dagenham & Redbridge
10:00
York City York City
v
Mansfield Town Mansfield Town
League Two
10:00
Annan Athletic Annan Athletic
v
East Stirlingshire East Stirlingshire
10:00
Clyde Clyde
v
Elgin City Elgin City
10:00
Albion Rovers Albion Rovers
v
Berwick Rangers Berwick Rangers
10:00
Montrose Montrose
v
Arbroath Arbroath
10:00
Queen's Park Queen's Park
v
East Fife East Fife
Lega Pro
08:30
L'Aquila L'Aquila
v
Pisa Pisa
08:30
Nuova Cosenza Nuova Cosenza
v
Juve Stabia Juve Stabia
08:30
Pordenone Pordenone
v
Pavia Pavia
09:00
Ischia Ischia
v
Paganese Paganese
09:00
Mantova Mantova
v
Monza Monza
09:00
Pro Piacenza Pro Piacenza
v
Savona Savona
10:00
GIANA Erminio GIANA Erminio
v
Real Vicenza VS Real Vicenza VS
10:00
Grosseto Grosseto
v
SPAL SPAL
10:00
Melfi Melfi
v
Messina Messina
11:00
Arezzo Arezzo
v
FeralpiSalò FeralpiSalò
11:00
Reggiana Reggiana
v
Tuttocuoio Tuttocuoio
11:00
Savoia Savoia
v
Martina Franca Martina Franca
13:30
AlbinoLeffe AlbinoLeffe
v
Alessandria Alessandria
13:30
Barletta Barletta
v
Matera Matera
LFPB
20:15
Bolívar Bolívar
v
Nacional Potosí Nacional Potosí
Liga I
09:00
Ceahlăul Piatra Neamţ Ceahlăul Piatra Neamţ
v
CSMS Iaşi CSMS Iaşi
11:30
Universitatea Cluj Universitatea Cluj
v
Viitorul Viitorul
14:00
Botoşani Botoşani
v
Rapid Bucureşti Rapid Bucureşti
Liga MX
18:00
Cruz Azul Cruz Azul
v
Morelia Morelia
18:00
Veracruz Veracruz
v
Chiapas Chiapas
20:00
Monterrey Monterrey
v
Tigres UANL Tigres UANL
22:00
Atlas Atlas
v
Puebla Puebla
22:06
Pachuca Pachuca
v
Universidad Guadalajara Universidad Guadalajara
Liga Nacional
20:00
Vida Vida
v
Real Sociedad Real Sociedad
Ligue 1
10:00
El Harrach El Harrach
v
Chlef Chlef
10:00
RC Arba RC Arba
v
Saoura Saoura
11:00
Belouizdad Belouizdad
v
MO Béjaïa MO Béjaïa
12:45
CS Constantine CS Constantine
v
USM Bel Abbès USM Bel Abbès
12:45
MC Oran MC Oran
v
El Eulma El Eulma
Ligue 2
08:00
Troyes Troyes
v
Dijon Dijon
NASL
19:30
Atlanta Silverbacks Atlanta Silverbacks
v
Carolina RailHawks Carolina RailHawks
19:30
Fort Lauderdale Strikers Fort Lauderdale Strikers
v
Edmonton Edmonton
19:30
NY Cosmos NY Cosmos
v
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
20:00
Minnesota United Minnesota United
v
San Antonio Scorpions San Antonio Scorpions
Premier League
07:00
Belshina Belshina
v
Minsk Minsk
07:00
Dinamo Brest Dinamo Brest
v
Slutsk Slutsk
Premier League
11:15
Al Mokawloon Al Mokawloon
v
El Gounah El Gounah
13:30
Zamalek Zamalek
v
Smouha Smouha
09:00
Alaab Damanhour Alaab Damanhour
v
Petrojet Petrojet
Premier League
06:00
Amkar Perm' Amkar Perm'
v
Rostov Rostov
09:00
Torpedo Moskva Torpedo Moskva
v
Kuban' Krasnodar Kuban' Krasnodar
Premiership
10:00
Dundee Dundee
v
Hamilton Academical Hamilton Academical
10:00
Inverness CT Inverness CT
v
Dundee United Dundee United
10:00
Partick Thistle Partick Thistle
v
St. Johnstone St. Johnstone
10:00
St. Mirren St. Mirren
v
Ross County Ross County
Prim B Nacional
19:00
Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
v
All Boys All Boys
19:30
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
v
Nueva Chicago Nueva Chicago
Primeira Liga
11:00
Boavista Boavista
v
Paços de Ferreira Paços de Ferreira
11:00
Moreirense Moreirense
v
Gil Vicente Gil Vicente
15:15
Arouca Arouca
v
Porto Porto
Primera A
16:15
La Equidad La Equidad
v
Patriotas Boyacá Patriotas Boyacá
18:30
Atlético Nacional Atlético Nacional
v
Águilas Doradas Águilas Doradas
18:30
Uniautónoma Uniautónoma
v
Santa Fe Santa Fe
20:45
Millonarios Millonarios
v
Alianza Petrolera Alianza Petrolera
Primera A
16:00
LDU Loja LDU Loja
v
Universidad Católica Universidad Católica
Primera División
14:00
Independiente Independiente
v
Tigre Tigre
15:00
Vélez Sarsfield Vélez Sarsfield
v
Banfield Banfield
17:10
Newell's Old Boys Newell's Old Boys
v
Godoy Cruz Godoy Cruz
19:30
Olimpo Olimpo
v
Racing Club Racing Club
Primera División
11:30
Univ. Concepción Univ. Concepción
v
Cobresal Cobresal
14:30
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
v
San Marcos San Marcos
17:00
Universidad Católica Universidad Católica
v
Audax Italiano Audax Italiano
19:30
O'Higgins O'Higgins
v
Huachipato Huachipato
Pro League
12:50
Al Raed Al Raed
v
Al Ahli Al Ahli
13:00
Al Nassr Al Nassr
v
Al Ittihad Al Ittihad
11:00
Al Shoalah Al Shoalah
v
Al Fateh Al Fateh
Pro League
12:00
Waasland-Beveren Waasland-Beveren
v
Genk Genk
14:00
Sporting Charleroi Sporting Charleroi
v
KV Oostende KV Oostende
14:00
Westerlo Westerlo
v
Kortrijk Kortrijk
14:00
Zulte-Waregem Zulte-Waregem
v
Cercle Brugge Cercle Brugge
S.League
07:30
Young Lions Young Lions
v
Geylang International Geylang International
08:15
DPMM FC DPMM FC
v
Balestier Khalsa Balestier Khalsa
Segunda División
10:00
Mallorca Mallorca
v
Sabadell Sabadell
12:00
Racing Santander Racing Santander
v
Deportivo Alavés Deportivo Alavés
12:15
Real Betis Real Betis
v
Recreativo Huelva Recreativo Huelva
14:00
Ponferradina Ponferradina
v
Las Palmas Las Palmas
Serie A
14:20
Figueirense Figueirense
v
Cruzeiro Cruzeiro
14:20
Fluminense Fluminense
v
Atlético PR Atlético PR
14:20
Palmeiras Palmeiras
v
Corinthians Corinthians
16:30
Atlético Mineiro Atlético Mineiro
v
Sport Recife Sport Recife
16:30
Chapecoense Chapecoense
v
Santos Santos
16:30
Coritiba Coritiba
v
Grêmio Grêmio
16:30
Vitória Vitória
v
Criciúma Criciúma
19:00
Botafogo Botafogo
v
Flamengo Flamengo
19:00
Internacional Internacional
v
Bahia Bahia
Serie B
09:00
Avellino Avellino
v
Virtus Lanciano Virtus Lanciano
09:00
Catania Catania
v
Vicenza Vicenza
09:00
Crotone Crotone
v
Cittadella Cittadella
09:00
Latina Latina
v
Brescia Brescia
09:00
Livorno Livorno
v
Spezia Spezia
09:00
Pescara Pescara
v
Carpi Carpi
09:00
Pro Vercelli Pro Vercelli
v
Perugia Perugia
09:00
Varese Varese
v
Bari 1908 Bari 1908
09:00
Virtus Entella Virtus Entella
v
Frosinone Frosinone
Serie B
14:20
Bragantino Bragantino
v
Boa Boa
14:20
Vasco da Gama Vasco da Gama
v
Ponte Preta Ponte Preta
15:20
Náutico Náutico
v
Atlético GO Atlético GO
19:00
Luverdense Luverdense
v
Oeste Oeste
19:00
Vila Nova Vila Nova
v
Sampaio Corrêa Sampaio Corrêa
Super League
08:00
PAS Giannina PAS Giannina
v
Kalloni Kalloni
12:30
Atromitos Atromitos
v
Ergotelis Ergotelis
10:15
Levadiakos Levadiakos
v
Panionios Panionios
Super League
11:45
Thun Thun
v
Aarau Aarau
14:00
Basel Basel
v
Sion Sion
Super Liga
08:30
Mladost Lučani Mladost Lučani
v
Rad Beograd Rad Beograd
08:30
OFK Beograd OFK Beograd
v
Čukarički Čukarički
08:30
Spartak Subotica Spartak Subotica
v
Borac Čačak Borac Čačak
11:00
Radnički Niš Radnički Niš
v
Radnički Kragujevac Radnički Kragujevac
12:00
Crvena Zvezda Crvena Zvezda
v
Donji Srem Donji Srem
13:00
Napredak Napredak
v
Novi Pazar Novi Pazar
13:00
Vojvodina Vojvodina
v
Voždovac Voždovac
Superliga
11:00
SønderjyskE SønderjyskE
v
Midtjylland Midtjylland
Süper Lig
09:00
Sivasspor Sivasspor
v
Rizespor Rizespor
12:00
Balıkesirspor Balıkesirspor
v
Bursaspor Bursaspor
12:00
Fenerbahçe Fenerbahçe
v
Gençlerbirliği Gençlerbirliği