thumbnail Zdravo,

UEFA Europa League Raspored

Pokaži rezultate za

Thursday, October 19, 2017
Kraj
FK Astana Astana
4 - 0
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Tečaj Tickets
Kraj
Atalanta Bergamasca Calcio Atalanta
3 - 1
Apollon Limassol Apollon
Tečaj Tickets
Kraj
FK Austria Wien Austria Wien
1 - 3
HNK Rijeka Rijeka
Tečaj Tickets
Kraj
FC BATE Borisov BATE
1 - 0
1. FC Köln Köln
Tečaj Tickets
Kraj
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
0 - 1
Arsenal FC Arsenal
Tečaj Tickets
Kraj
FC Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
2 - 2
BSC Young Boys Young Boys
Tečaj Tickets
Kraj
Everton FC Everton
1 - 2
Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais
Tečaj Tickets
Kraj
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
1 - 2
SC Fotbal Club FCSB SA FCSB
Tečaj Tickets
Kraj
TSG 1899 Hoffenheim Hoffenheim
3 - 1
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir
Tečaj Tickets
Kraj
Atiker Konyaspor Kulübü Konyaspor
0 - 2
FC Salzburg Salzburg
Tečaj Tickets
Kraj
FC Lugano Lugano
3 - 2
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
Tečaj Tickets
Kraj
AC Milan Milan
0 - 0
AEK Athens FC AEK Athens
Tečaj Tickets
Kraj
OGC Nice Côte d'Azur Nice
1 - 3
SS Lazio Lazio
Tečaj Tickets
Kraj
Olympique de Marseille Olympique Marseille
2 - 1
Vitória Guimarães SC Vitória Guimarães
Tečaj Tickets
Kraj
FK Sheriff Tiraspol Sheriff
1 - 1
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
Tečaj Tickets
Kraj
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
0 - 0
FK Partizan Beograd Partizan
Tečaj Tickets
Kraj
Sporting Braga Sporting Braga
0 - 2
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
Tečaj Tickets
Kraj
FK Vardar Skopje Vardar
0 - 6
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Tečaj Tickets
Kraj
Villarreal CF Villarreal
2 - 2
SK Slavia Praha Slavia Praha
Tečaj Tickets
Kraj
FK Zenit St. Petersburg Zenit
3 - 1
Rosenborg BK Rosenborg
Tečaj Tickets
Kraj
FC FASTAV Zlín Zlín
1 - 1
FC København København
Tečaj Tickets
Kraj
FC Zorya Luhansk Zorya
2 - 1
Hertha BSC Hertha BSC
Tečaj Tickets
Kraj
SV Zulte-Waregem Zulte-Waregem
1 - 1
SBV Vitesse Vitesse
Tečaj Tickets
Kraj
Östersunds FK Östersunds FK
2 - 2
Athletic Club Bilbao Athletic Club
Tečaj Tickets
Thursday, September 28, 2017
Kraj
AEK Athens FC AEK Athens
2 - 2
FK Austria Wien Austria Wien
Tečaj Tickets
Kraj
FK Astana Astana
1 - 1
SK Slavia Praha Slavia Praha
Tečaj Tickets
Kraj
Athletic Club Bilbao Athletic Club
0 - 1
FC Zorya Luhansk Zorya
Tečaj Tickets
Kraj
FC BATE Borisov BATE
2 - 4
Arsenal FC Arsenal
Tečaj Tickets
Kraj
Everton FC Everton
2 - 2
Apollon Limassol Apollon
Tečaj Tickets
Kraj
Atiker Konyaspor Kulübü Konyaspor
2 - 1
Vitória Guimarães SC Vitória Guimarães
Tečaj Tickets
Kraj
1. FC Köln Köln
0 - 1
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
Tečaj Tickets
Kraj
SS Lazio Lazio
2 - 0
SV Zulte-Waregem Zulte-Waregem
Tečaj Tickets
Kraj
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
3 - 0
FC FASTAV Zlín Zlín
Tečaj Tickets
Kraj
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
2 - 1
TSG 1899 Hoffenheim Hoffenheim
Tečaj Tickets
Kraj
FC Lugano Lugano
1 - 2
SC Fotbal Club FCSB SA FCSB
Tečaj Tickets
Kraj
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
0 - 0
Villarreal CF Villarreal
Tečaj Tickets
Kraj
AC Milan Milan
3 - 2
HNK Rijeka Rijeka
Tečaj Tickets
Kraj
OGC Nice Côte d'Azur Nice
3 - 0
SBV Vitesse Vitesse
Tečaj Tickets
Kraj
Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais
1 - 1
Atalanta Bergamasca Calcio Atalanta
Tečaj Tickets
Kraj
FK Partizan Beograd Partizan
2 - 3
FC Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Tečaj Tickets
Kraj
Rosenborg BK Rosenborg
3 - 1
FK Vardar Skopje Vardar
Tečaj Tickets
Kraj
FC Salzburg Salzburg
1 - 0
Olympique de Marseille Olympique Marseille
Tečaj Tickets
Kraj
FK Sheriff Tiraspol Sheriff
0 - 0
FC København København
Tečaj Tickets
Kraj
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
1 - 1
BSC Young Boys Young Boys
Tečaj Tickets
Kraj
Sporting Braga Sporting Braga
2 - 1
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir
Tečaj Tickets
Kraj
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
3 - 1
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
Tečaj Tickets
Kraj
FK Zenit St. Petersburg Zenit
3 - 1
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
Tečaj Tickets
Kraj
Östersunds FK Östersunds FK
1 - 0
Hertha BSC Hertha BSC
Tečaj Tickets
Thursday, September 14, 2017
Kraj
Apollon Limassol Apollon
1 - 1
Olympique Lyonnais Olympique Lyonnais
Tečaj Tickets
Kraj
Arsenal FC Arsenal
3 - 1
1. FC Köln Köln
Tečaj Tickets
Kraj
Atalanta Bergamasca Calcio Atalanta
3 - 0
Everton FC Everton
Tečaj Tickets
Kraj
FK Austria Wien Austria Wien
1 - 5
AC Milan Milan
Tečaj Tickets
Kraj
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
1 - 1
FC BATE Borisov BATE
Tečaj Tickets
Kraj
FC Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
3 - 1
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Tečaj Tickets
Kraj
SC Fotbal Club FCSB SA FCSB
3 - 0
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
Tečaj Tickets
Kraj
Hapoel Be'er Sheva FC Hapoel Be'er Sheva
2 - 1
FC Lugano Lugano
Tečaj Tickets
Kraj
Hertha BSC Hertha BSC
0 - 0
Athletic Club Bilbao Athletic Club
Tečaj Tickets
Kraj
TSG 1899 Hoffenheim Hoffenheim
1 - 2
Sporting Braga Sporting Braga
Tečaj Tickets
Kraj
FC København København
0 - 0
FK Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
Tečaj Tickets
Kraj
Olympique de Marseille Olympique Marseille
1 - 0
Atiker Konyaspor Kulübü Konyaspor
Tečaj Tickets
Kraj
Real Sociedad de Fútbol Real Sociedad
4 - 0
Rosenborg BK Rosenborg
Tečaj Tickets
Kraj
HNK Rijeka Rijeka
1 - 2
AEK Athens FC AEK Athens
Tečaj Tickets
Kraj
SK Slavia Praha Slavia Praha
1 - 0
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Tečaj Tickets
Kraj
FK Vardar Skopje Vardar
0 - 5
FK Zenit St. Petersburg Zenit
Tečaj Tickets
Kraj
Villarreal CF Villarreal
3 - 1
FK Astana Astana
Tečaj Tickets
Kraj
SBV Vitesse Vitesse
2 - 3
SS Lazio Lazio
Tečaj Tickets
Kraj
Vitória Guimarães SC Vitória Guimarães
1 - 1
FC Salzburg Salzburg
Tečaj Tickets
Kraj
BSC Young Boys Young Boys
1 - 1
FK Partizan Beograd Partizan
Tečaj Tickets
Kraj
FC FASTAV Zlín Zlín
0 - 0
FK Sheriff Tiraspol Sheriff
Tečaj Tickets
Kraj
FC Zorya Luhansk Zorya
0 - 2
Östersunds FK Östersunds FK
Tečaj Tickets
Kraj
SV Zulte-Waregem Zulte-Waregem
1 - 5
OGC Nice Côte d'Azur Nice
Tečaj Tickets
Kraj
İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir
0 - 0
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
Tečaj Tickets
Thursday, August 24, 2017
Kraj
AEK Athens FC AEK Athens
3 - 0
Club Brugge KV Club Brugge
Tečaj Tickets
AEK Athens pobijedio ukupno 3 - 0
Kraj
AEK Larnaca AEK Larnaca
0 - 0
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
Tečaj Tickets
Viktoria Plzeň pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
Athletic Club Bilbao Athletic Club
1 - 0
Panathinaikos FC Panathinaikos
Tečaj Tickets
Athletic Club pobijedio ukupno 4 - 2
Kraj
FK Austria Wien Austria Wien
0 - 1
NK Osijek Osijek
Tečaj Tickets
Ukupno 2 - 2 Austria Wien pobjeda na pogodak u gostima
Kraj
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
2 - 1
FK Krasnodar Krasnodar
Tečaj Tickets
Ukupno 4 - 4 Crvena Zvezda pobjeda na pogodak u gostima
Kraj
FC Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
3 - 1
CS Marítimo Funchal Marítimo
Tečaj Tickets
Dynamo Kyiv pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
Fenerbahçe Spor Kulübü Fenerbahçe
1 - 2
FK Vardar Skopje Vardar
Tečaj Tickets
Vardar pobijedio ukupno 4 - 1
Kraj
HNK Hajduk Split Hajduk Split
1 - 1
Everton FC Everton
Tečaj Tickets
Everton pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
2 - 2
SC Rheindorf Altach Rheindorf Altach
Tečaj Tickets
Maccabi Tel Aviv pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
FC Midtjylland Midtjylland
1 - 1
Apollon Limassol Apollon
Tečaj Tickets
Apollon pobijedio ukupno 4 - 3
Kraj
FC Oleksandria Oleksandria
1 - 2
FC BATE Borisov BATE
Tečaj Tickets
BATE pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
Olympique de Marseille Olympique Marseille
3 - 0
NK Domžale Domžale
Tečaj Tickets
Olympique Marseille pobijedio ukupno 4 - 1
Kraj
Rosenborg BK Rosenborg
3 - 2
AFC Ajax Ajax
Tečaj Tickets
Rosenborg pobijedio ukupno 4 - 2
Kraj
FC Salzburg Salzburg
4 - 0
FC Viitorul Viitorul
Tečaj Tickets
Salzburg pobijedio ukupno 7 - 1
Kraj
FK Sheriff Tiraspol Sheriff
0 - 0
KP Legia Warszawa Legia Warszawa
Tečaj Tickets
Ukupno 1 - 1 Sheriff pobjeda na pogodak u gostima
Kraj
KF Shkendija Shkendija
0 - 1
AC Milan Milan
Tečaj Tickets
Milan pobijedio ukupno 7 - 0
Kraj
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
0 - 0
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Tečaj Tickets
Ukupno 1 - 1 Skënderbeu Korçë pobjeda na pogodak u gostima
Kraj
Sporting Braga Sporting Braga
3 - 2
FH Hafnarfjörður FH
Tečaj Tickets
Sporting Braga pobijedio ukupno 5 - 3
Kraj
FK Sūduva Marijampolė Sūduva
0 - 0
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
Tečaj Tickets
Ludogorets pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
Videoton FC Fehérvár Videoton
0 - 4
FK Partizan Beograd Partizan
Tečaj Tickets
Partizan pobijedio ukupno 4 - 0
NP
FK Zenit St. Petersburg Zenit
2 - 0
FC Utrecht Utrecht
Tečaj Tickets
Zenit pobijedio ukupno 2 - 1
Kraj
Östersunds FK Östersunds FK
2 - 0
PAOK Thessaloniki FC PAOK
Tečaj Tickets
Ukupno 3 - 3 Östersunds FK pobjeda na pogodak u gostima
Thursday, August 17, 2017
Kraj
AFC Ajax Ajax
0 - 1
Rosenborg BK Rosenborg
Tečaj Tickets
Kraj
Apollon Limassol Apollon
3 - 2
FC Midtjylland Midtjylland
Tečaj Tickets
Kraj
FC BATE Borisov BATE
1 - 1
FC Oleksandria Oleksandria
Tečaj Tickets
Kraj
Club Brugge KV Club Brugge
0 - 0
AEK Athens FC AEK Athens
Tečaj Tickets
Kraj
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
1 - 1
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Tečaj Tickets
Kraj
NK Domžale Domžale
1 - 1
Olympique de Marseille Olympique Marseille
Tečaj Tickets
Kraj
Everton FC Everton
2 - 0
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Tečaj Tickets
Kraj
FH Hafnarfjörður FH
1 - 2
Sporting Braga Sporting Braga
Tečaj Tickets
Kraj
FK Krasnodar Krasnodar
3 - 2
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
Tečaj Tickets
Kraj
KP Legia Warszawa Legia Warszawa
1 - 1
FK Sheriff Tiraspol Sheriff
Tečaj Tickets
Kraj
PFC Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets
2 - 0
FK Sūduva Marijampolė Sūduva
Tečaj Tickets
Kraj
CS Marítimo Funchal Marítimo
0 - 0
FC Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv
Tečaj Tickets
Kraj
AC Milan Milan
6 - 0
KF Shkendija Shkendija
Tečaj Tickets
Kraj
NK Osijek Osijek
1 - 2
FK Austria Wien Austria Wien
Tečaj Tickets
Kraj
Panathinaikos FC Panathinaikos
2 - 3
Athletic Club Bilbao Athletic Club
Tečaj Tickets
Kraj
PAOK Thessaloniki FC PAOK
3 - 1
Östersunds FK Östersunds FK
Tečaj Tickets
Kraj
FK Partizan Beograd Partizan
0 - 0
Videoton FC Fehérvár Videoton
Tečaj Tickets
Kraj
SC Rheindorf Altach Rheindorf Altach
0 - 1
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Tečaj Tickets
Kraj
FK Vardar Skopje Vardar
2 - 0
Fenerbahçe Spor Kulübü Fenerbahçe
Tečaj Tickets
Kraj
FC Viitorul Viitorul
1 - 3
FC Salzburg Salzburg
Tečaj Tickets
Kraj
FC Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň
3 - 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Tečaj Tickets
Wednesday, August 16, 2017
Kraj
FC Utrecht Utrecht
1 - 0
FK Zenit St. Petersburg Zenit
Tečaj Tickets
Thursday, August 3, 2017
Kraj
Apollon Limassol Apollon
2 - 0
Aberdeen FC Aberdeen
Tečaj Tickets
Apollon pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
Athletic Club Bilbao Athletic Club
3 - 0
FC Dinamo 1948 Bucureşti Dinamo Bucureşti
Tečaj Tickets
Athletic Club pobijedio ukupno 4 - 1
Kraj
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
1 - 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Tečaj Tickets
AEK Larnaca pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
NK Domžale Domžale
2 - 0
SC Freiburg Freiburg
Tečaj Tickets
Domžale pobijedio ukupno 2 - 1
Kraj
Fenerbahçe Spor Kulübü Fenerbahçe
1 - 1
SK Sturm Graz Sturm Graz
Tečaj Tickets
Fenerbahçe pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
CS Fola Esch Fola Esch
1 - 2
Östersunds FK Östersunds FK
Tečaj Tickets
Östersunds FK pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
HNK Hajduk Split Hajduk Split
2 - 0
Brøndby IF Brøndby
Tečaj Tickets
Hajduk Split pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
KV Oostende KV Oostende
0 - 0
Olympique de Marseille Olympique Marseille
Tečaj Tickets
Olympique Marseille pobijedio ukupno 4 - 2
Kraj
KKS Lech Poznań Lech Poznań
2 - 2
FC Utrecht Utrecht
Tečaj Tickets
Ukupno 2 - 2 Utrecht pobjeda na pogodak u gostima
Kraj
Lyngby Boldklub Lyngby
1 - 3
FK Krasnodar Krasnodar
Tečaj Tickets
Krasnodar pobijedio ukupno 5 - 2
Kraj
CS Marítimo Funchal Marítimo
2 - 0
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Tečaj Tickets
Marítimo pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
FC Midtjylland Midtjylland
2 - 1
Arka Gdynia 1929 Arka Gdynia
Tečaj Tickets
Ukupno 4 - 4 Midtjylland pobjeda na pogodak u gostima
Kraj
AC Milan Milan
2 - 0
CS Universitatea Craiova CS U Craiova
Tečaj Tickets
Milan pobijedio ukupno 3 - 0
Kraj
Odds BK Odd
0 - 0
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Tečaj Tickets
Dinamo Zagreb pobijedio ukupno 2 - 1
Kraj
FC Oleksandria Oleksandria
1 - 0
AFC Astra Astra
Tečaj Tickets
Oleksandria pobijedio ukupno 1 - 0
Kraj
NK Osijek Osijek
1 - 0
PSV Eindhoven PSV
Tečaj Tickets
Osijek pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
Panionios FC Panionios
0 - 1
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Tečaj Tickets
Maccabi Tel Aviv pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
PAOK Thessaloniki FC PAOK
2 - 0
FC Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
Tečaj Tickets
PAOK pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
FK Qabala Qabala
1 - 2
Panathinaikos FC Panathinaikos
Tečaj Tickets
Panathinaikos pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
SC Rheindorf Altach Rheindorf Altach
3 - 1
KAA Gent Gent
Tečaj Tickets
Rheindorf Altach pobijedio ukupno 4 - 2
Kraj
MFK Ružomberok Ružomberok
0 - 1
Everton FC Everton
Tečaj Tickets
Everton pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
KF Shkendija Shkendija
3 - 0
FK Trakai Trakai
Tečaj Tickets
Shkendija pobijedio ukupno 4 - 2
11m
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
2 - 1
FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Tečaj Tickets
Ukupno 3 - 3, Skënderbeu Korçë pobjeđuje 4 - 2 na penale
Kraj
AC Sparta Praha Sparta Praha
0 - 1
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
Tečaj Tickets
Crvena Zvezda pobijedio ukupno 3 - 0
NP
Sporting Braga Sporting Braga
2 - 1
AIK Fotboll AIK
Tečaj Tickets
Sporting Braga pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
Videoton FC Fehérvár Videoton
1 - 0
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
Tečaj Tickets
Ukupno 2 - 2 Videoton pobjeda na pogodak u gostima
Kraj
FK Zenit St. Petersburg Zenit
0 - 1
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda
Tečaj Tickets
Zenit pobijedio ukupno 2 - 1
Wednesday, August 2, 2017
Kraj
AEL Limassol AEL
1 - 2
FK Austria Wien Austria Wien
Tečaj Tickets
Austria Wien pobijedio ukupno 2 - 1
Kraj
FC Sion Sion
1 - 1
FK Sūduva Marijampolė Sūduva
Tečaj Tickets
Sūduva pobijedio ukupno 4 - 1
Thursday, July 27, 2017
Kraj
Aberdeen FC Aberdeen
2 - 1
Apollon Limassol Apollon
Tečaj Tickets
Kraj
AEK Larnaca AEK Larnaca
2 - 0
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Tečaj Tickets
Kraj
AIK Fotboll AIK
1 - 1
Sporting Braga Sporting Braga
Tečaj Tickets
Kraj
Arka Gdynia 1929 Arka Gdynia
3 - 2
FC Midtjylland Midtjylland
Tečaj Tickets
Kraj
AFC Astra Astra
0 - 0
FC Oleksandria Oleksandria
Tečaj Tickets
Kraj
FK Austria Wien Austria Wien
0 - 0
AEL Limassol AEL
Tečaj Tickets
Kraj
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda
0 - 2
FK Zenit St. Petersburg Zenit
Tečaj Tickets
Kraj
FC Girondins de Bordeaux Bordeaux
2 - 1
Videoton FC Fehérvár Videoton
Tečaj Tickets
Kraj
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
0 - 0
CS Marítimo Funchal Marítimo
Tečaj Tickets
Kraj
Brøndby IF Brøndby
0 - 0
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Tečaj Tickets
Kraj
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
2 - 0
AC Sparta Praha Sparta Praha
Tečaj Tickets
Kraj
CS Universitatea Craiova CS U Craiova
0 - 1
AC Milan Milan
Tečaj Tickets
Kraj
FC Dinamo 1948 Bucureşti Dinamo Bucureşti
1 - 1
Athletic Club Bilbao Athletic Club
Tečaj Tickets
Kraj
GNK Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
2 - 1
Odds BK Odd
Tečaj Tickets
Kraj
Everton FC Everton
1 - 0
MFK Ružomberok Ružomberok
Tečaj Tickets
Kraj
SC Freiburg Freiburg
1 - 0
NK Domžale Domžale
Tečaj Tickets
Kraj
KAA Gent Gent
1 - 1
SC Rheindorf Altach Rheindorf Altach
Tečaj Tickets
Kraj
FK Krasnodar Krasnodar
2 - 1
Lyngby Boldklub Lyngby
Tečaj Tickets
Kraj
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
1 - 0
Panionios FC Panionios
Tečaj Tickets
Kraj
FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
2 - 1
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Tečaj Tickets
Kraj
FC Olimpik Donetsk Olimpik Donetsk
1 - 1
PAOK Thessaloniki FC PAOK
Tečaj Tickets
Kraj
Olympique de Marseille Olympique Marseille
4 - 2
KV Oostende KV Oostende
Tečaj Tickets
Kraj
Panathinaikos FC Panathinaikos
1 - 0
FK Qabala Qabala
Tečaj Tickets
Kraj
PSV Eindhoven PSV
0 - 1
NK Osijek Osijek
Tečaj Tickets
Kraj
SK Sturm Graz Sturm Graz
1 - 2
Fenerbahçe Spor Kulübü Fenerbahçe
Tečaj Tickets
Kraj
FK Sūduva Marijampolė Sūduva
3 - 0
FC Sion Sion
Tečaj Tickets
Kraj
FK Trakai Trakai
2 - 1
KF Shkendija Shkendija
Tečaj Tickets
Kraj
FC Utrecht Utrecht
0 - 0
KKS Lech Poznań Lech Poznań
Tečaj Tickets
Kraj
Östersunds FK Östersunds FK
1 - 0
CS Fola Esch Fola Esch
Tečaj Tickets
Thursday, July 20, 2017
Kraj
AEK Larnaca AEK Larnaca
1 - 0
Cork City FC Cork City
Tečaj Tickets
AEK Larnaca pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
AEL Limassol AEL
2 - 1
FC Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
Tečaj Tickets
AEL pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
AIK Fotboll AIK
2 - 0
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
Tečaj Tickets
AIK pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda
2 - 0
FK AS Trenčín Trenčín
Tečaj Tickets
Bnei Yehuda pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
4 - 0
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem
Tečaj Tickets
Botev Plovdiv pobijedio ukupno 5 - 1
Kraj
SK Brann Brann
0 - 2
MFK Ružomberok Ružomberok
Tečaj Tickets
Ružomberok pobijedio ukupno 2 - 1
Kraj
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
2 - 0
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
Tečaj Tickets
Crvena Zvezda pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
FC Dinamo Brest Dinamo Brest
0 - 3
SC Rheindorf Altach Rheindorf Altach
Tečaj Tickets
Rheindorf Altach pobijedio ukupno 4 - 1
Kraj
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
3 - 0
FK Rabotnički Skopje Rabotnički
Tečaj Tickets
Dinamo Minsk pobijedio ukupno 4 - 1
Kraj
NK Domžale Domžale
3 - 2
Valur Reykjavík Valur
Tečaj Tickets
Domžale pobijedio ukupno 5 - 3
Kraj
CS Fola Esch Fola Esch
4 - 1
FC İnter Bakı İnter Bakı
Tečaj Tickets
Fola Esch pobijedio ukupno 4 - 2
Kraj
Galatasaray Spor Kulübü Galatasaray
1 - 1
Östersunds FK Östersunds FK
Tečaj Tickets
Östersunds FK pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
ND Gorica Gorica
2 - 3
Panionios FC Panionios
Tečaj Tickets
Panionios pobijedio ukupno 5 - 2
Kraj
Helsingin Jalkapalloklubi HJK
1 - 1
KF Shkendija Shkendija
Tečaj Tickets
Shkendija pobijedio ukupno 4 - 2
Kraj
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
0 - 2
FK Qabala Qabala
Tečaj Tickets
Qabala pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
KR Reykjavík KR
0 - 2
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Tečaj Tickets
Maccabi Tel Aviv pobijedio ukupno 5 - 1
Kraj
KKS Lech Poznań Lech Poznań
2 - 0
FK Haugesund Haugesund
Tečaj Tickets
Lech Poznań pobijedio ukupno 4 - 3
Kraj
PFC Levski Sofia Levski Sofia
1 - 2
HNK Hajduk Split Hajduk Split
Tečaj Tickets
Hajduk Split pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
FC Luzern Luzern
2 - 1
NK Osijek Osijek
Tečaj Tickets
Osijek pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
Lyngby Boldklub Lyngby
2 - 1
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Tečaj Tickets
Lyngby pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
FC Midtjylland Midtjylland
3 - 1
Ferencvárosi TC Ferencváros
Tečaj Tickets
Midtjylland pobijedio ukupno 7 - 3
Kraj
FK Mladost Podgorica Mladost
0 - 3
SK Sturm Graz Sturm Graz
Tečaj Tickets
Sturm Graz pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
2 - 0
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
Tečaj Tickets
Mladá Boleslav pobijedio ukupno 5 - 2
Kraj
Odds BK Odd
1 - 0
FC Vaduz Vaduz
Tečaj Tickets
Odd pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
2 - 0
FK Kairat Almaty Kairat
Tečaj Tickets
Skënderbeu Korçë pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
FK Sūduva Marijampolė Sūduva
0 - 1
FK Liepāja Liepāja
Tečaj Tickets
Sūduva pobijedio ukupno 2 - 1
11m
FK Trakai Trakai
2 - 1
IFK Norrköping Norrköping
Tečaj Tickets
Ukupno 3 - 3, Trakai pobjeđuje 5 - 3 na penale
Kraj
FC Utrecht Utrecht
3 - 1
Valletta FC Valletta
Tečaj Tickets
Utrecht pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
Videoton FC Fehérvár Videoton
1 - 1
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
Tečaj Tickets
Videoton pobijedio ukupno 4 - 1
Kraj
Vaasan Palloseura VPS
2 - 1
Brøndby IF Brøndby
Tečaj Tickets
Brøndby pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
FC Zaria Bălţi Zaria
1 - 2
Apollon Limassol Apollon
Tečaj Tickets
Apollon pobijedio ukupno 5 - 1
Kraj
Zira IK Zira
0 - 0
AFC Astra Astra
Tečaj Tickets
Astra pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
NK Široki Brijeg Široki Brijeg
0 - 2
Aberdeen FC Aberdeen
Tečaj Tickets
Aberdeen pobijedio ukupno 3 - 1
Thursday, July 13, 2017
Kraj
Aberdeen FC Aberdeen
1 - 1
NK Široki Brijeg Široki Brijeg
Tečaj Tickets
Kraj
Apollon Limassol Apollon
3 - 0
FC Zaria Bălţi Zaria
Tečaj Tickets
Kraj
AFC Astra Astra
3 - 1
Zira IK Zira
Tečaj Tickets
Kraj
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem
1 - 1
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Tečaj Tickets
Kraj
Brøndby IF Brøndby
2 - 0
Vaasan Palloseura VPS
Tečaj Tickets
Kraj
Cork City FC Cork City
0 - 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Tečaj Tickets
Kraj
Ferencvárosi TC Ferencváros
2 - 4
FC Midtjylland Midtjylland
Tečaj Tickets
Kraj
HNK Hajduk Split Hajduk Split
1 - 0
PFC Levski Sofia Levski Sofia
Tečaj Tickets
Kraj
FK Haugesund Haugesund
3 - 2
KKS Lech Poznań Lech Poznań
Tečaj Tickets
Kraj
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
1 - 1
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
Tečaj Tickets
Kraj
FK Kairat Almaty Kairat
1 - 1
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Tečaj Tickets
Kraj
FK Liepāja Liepāja
0 - 2
FK Sūduva Marijampolė Sūduva
Tečaj Tickets
Kraj
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
3 - 1
KR Reykjavík KR
Tečaj Tickets
Kraj
IFK Norrköping Norrköping
2 - 1
FK Trakai Trakai
Tečaj Tickets
Kraj
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
0 - 3
Videoton FC Fehérvár Videoton
Tečaj Tickets
Kraj
NK Osijek Osijek
2 - 0
FC Luzern Luzern
Tečaj Tickets
Kraj
Panionios FC Panionios
2 - 0
ND Gorica Gorica
Tečaj Tickets
Kraj
FC Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
0 - 1
AEL Limassol AEL
Tečaj Tickets
Kraj
FK Qabala Qabala
1 - 1
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
Tečaj Tickets
Kraj
FK Rabotnički Skopje Rabotnički
1 - 1
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Tečaj Tickets
Kraj
SC Rheindorf Altach Rheindorf Altach
1 - 1
FC Dinamo Brest Dinamo Brest
Tečaj Tickets
Kraj
MFK Ružomberok Ružomberok
0 - 1
SK Brann Brann
Tečaj Tickets
Kraj
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
2 - 3
FK Mladá Boleslav Mladá Boleslav
Tečaj Tickets
Kraj
KF Shkendija Shkendija
3 - 1
Helsingin Jalkapalloklubi HJK
Tečaj Tickets
Kraj
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
0 - 1
Lyngby Boldklub Lyngby
Tečaj Tickets
Kraj
SK Sturm Graz Sturm Graz
0 - 1
FK Mladost Podgorica Mladost
Tečaj Tickets
Kraj
FK AS Trenčín Trenčín
1 - 1
Bnei Yehuda Tel Aviv FC Bnei Yehuda
Tečaj Tickets
Kraj
FC Vaduz Vaduz
0 - 1
Odds BK Odd
Tečaj Tickets
Kraj
Valletta FC Valletta
0 - 0
FC Utrecht Utrecht
Tečaj Tickets
Kraj
Valur Reykjavík Valur
1 - 2
NK Domžale Domžale
Tečaj Tickets
Kraj
Östersunds FK Östersunds FK
2 - 0
Galatasaray Spor Kulübü Galatasaray
Tečaj Tickets
Kraj
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
0 - 0
AIK Fotboll AIK
Tečaj Tickets
Wednesday, July 12, 2017
Kraj
FC İnter Bakı İnter Bakı
1 - 0
CS Fola Esch Fola Esch
Tečaj Tickets
Thursday, July 6, 2017
Kraj
AEL Limassol AEL
6 - 0
St Joseph's FC St Joseph's
Tečaj Tickets
AEL pobijedio ukupno 10 - 0
Kraj
AIK Fotboll AIK
5 - 0
KÍ Klaksvík
Tečaj Tickets
AIK pobijedio ukupno 5 - 0
Kraj
FK Atlantas Klaipėda Atlantas
1 - 2
FK Kairat Almaty Kairat
Tečaj Tickets
Kairat pobijedio ukupno 8 - 1
Kraj
B36 Tórshavn B36
1 - 2
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
Tečaj Tickets
Nõmme Kalju pobijedio ukupno 4 - 2
Kraj
Ballymena United FC Ballymena United
0 - 2
Odds BK Odd
Tečaj Tickets
Odd pobijedio ukupno 5 - 0
Kraj
Bangor City FC Bangor City
0 - 3
Lyngby Boldklub Lyngby
Tečaj Tickets
Lyngby pobijedio ukupno 4 - 0
Kraj
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
1 - 0
KF Partizani Tirana Partizani Tirana
Tečaj Tickets
Botev Plovdiv pobijedio ukupno 4 - 1
Kraj
Coleraine FC Coleraine
0 - 0
FK Haugesund Haugesund
Tečaj Tickets
Haugesund pobijedio ukupno 7 - 0
Kraj
Cork City FC Cork City
4 - 2
MTÜ SK FC Levadia Tallinn Levadia
Tečaj Tickets
Cork City pobijedio ukupno 6 - 2
Kraj
FC Dacia Chişinău Dacia
0 - 4
KF Shkendija Shkendija
Tečaj Tickets
Shkendija pobijedio ukupno 7 - 0
Kraj
Derry City FC Derry City
1 - 4
FC Midtjylland Midtjylland
Tečaj Tickets
Midtjylland pobijedio ukupno 10 - 2
Kraj
FC Differdange 03 Differdange 03
1 - 2
Zira IK Zira
Tečaj Tickets
Zira pobijedio ukupno 4 - 1
Kraj
Dunav 2010 Ruse Dunav 2010
0 - 2
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
Tečaj Tickets
Irtysh pobijedio ukupno 3 - 0
Kraj
FC Flora Tallinn Flora
2 - 3
NK Domžale Domžale
Tečaj Tickets
Domžale pobijedio ukupno 5 - 2
Kraj
Floriana FC Floriana
3 - 3
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
Tečaj Tickets
Crvena Zvezda pobijedio ukupno 6 - 3
Kraj
SS Folgore / Falciano Folgore
0 - 1
Valletta FC Valletta
Tečaj Tickets
Valletta pobijedio ukupno 3 - 0
Kraj
Gandzasar FC Gandzasar
0 - 3
FK Mladost Podgorica Mladost
Tečaj Tickets
Mladost pobijedio ukupno 4 - 0
Kraj
ND Gorica Gorica
2 - 2
Shirak FC Shirak
Tečaj Tickets
Gorica pobijedio ukupno 4 - 2
Kraj
Helsingin Jalkapalloklubi HJK
3 - 0
Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
Tečaj Tickets
HJK pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
4 - 0
FC Dinamo Batumi Dinamo Batumi
Tečaj Tickets
Jagiellonia Białystok pobijedio ukupno 5 - 0
Kraj
FK Jelgava Jelgava
0 - 1
Ferencvárosi TC Ferencváros
Tečaj Tickets
Ferencváros pobijedio ukupno 3 - 0
Kraj
FK Liepāja Liepāja
2 - 0
Crusaders FC Crusaders
Tečaj Tickets
Ukupno 3 - 3 Liepāja pobjeda na pogodak u gostima
Kraj
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps
1 - 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Tečaj Tickets
AEK Larnaca pobijedio ukupno 6 - 1
Kraj
FC Milsami Orhei Milsami
1 - 1
CS Fola Esch Fola Esch
Tečaj Tickets
Fola Esch pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
NSÍ Runavík NSÍ
0 - 2
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Tečaj Tickets
Dinamo Minsk pobijedio ukupno 4 - 1
Kraj
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
0 - 1
Vaasan Palloseura VPS
Tečaj Tickets
VPS pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
FK Ordabasy Shymkent Ordabasy
0 - 0
NK Široki Brijeg Široki Brijeg
Tečaj Tickets
Široki Brijeg pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
NK Osijek Osijek
4 - 0
Tic Tapa UE Santa Coloma UE Santa Coloma
Tečaj Tickets
Osijek pobijedio ukupno 6 - 0
Kraj
FK Pelister Pelister
0 - 3
KKS Lech Poznań Lech Poznań
Tečaj Tickets
Lech Poznań pobijedio ukupno 7 - 0
Kraj
FC Prishtina Prishtina
0 - 1
IFK Norrköping Norrköping
Tečaj Tickets
Norrköping pobijedio ukupno 6 - 0
Kraj
FK Rabotnički Skopje Rabotnički
6 - 0
SP Tre Penne Tre Penne
Tečaj Tickets
Rabotnički pobijedio ukupno 7 - 0
Kraj
SC Rheindorf Altach Rheindorf Altach
1 - 1
FC Chikhura Sachkhere Chikhura
Tečaj Tickets
Rheindorf Altach pobijedio ukupno 2 - 1
Kraj
MFK Ružomberok Ružomberok
2 - 0
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
Tečaj Tickets
Ružomberok pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
UE Sant Julià Sant Julià
0 - 5
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
Tečaj Tickets
Skënderbeu Korçë pobijedio ukupno 6 - 0
11m
FK Sarajevo Sarajevo
2 - 1
FC Zaria Bălţi Zaria
Tečaj Tickets
Ukupno 3 - 3, Zaria pobjeđuje 6 - 5 na penale
Kraj
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
1 - 0
UMF Stjarnan Stjarnan
Tečaj Tickets
Shamrock Rovers pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
Seinäjoen Jalkapallokerho SJK
0 - 2
KR Reykjavík KR
Tečaj Tickets
KR pobijedio ukupno 2 - 0
Kraj
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
5 - 0
Pyunik FC Pyunik
Tečaj Tickets
Slovan Bratislava pobijedio ukupno 9 - 1
Kraj
FK Sutjeska Nikšić Sutjeska
0 - 0
PFC Levski Sofia Levski Sofia
Tečaj Tickets
Levski Sofia pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
FK Sūduva Marijampolė Sūduva
2 - 1
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
Tečaj Tickets
Sūduva pobijedio ukupno 2 - 1
Kraj
KF Tirana Tirana
0 - 3
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
Tečaj Tickets
Maccabi Tel Aviv pobijedio ukupno 5 - 0
Kraj
FC Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
0 - 3
FK AS Trenčín Trenčín
Tečaj Tickets
Trenčín pobijedio ukupno 8 - 1
Kraj
FK Trakai Trakai
1 - 0
Saint Johnstone FC St. Johnstone
Tečaj Tickets
Trakai pobijedio ukupno 3 - 1
Kraj
FC Vaduz Vaduz
3 - 0
Bala Town FC Bala Town
Tečaj Tickets
Vaduz pobijedio ukupno 5 - 1
Kraj
Valur Reykjavík Valur
1 - 0
FK Ventspils Ventspils
Tečaj Tickets
Valur pobijedio ukupno 1 - 0
Kraj
Budapesti Vasas SC Vasas
0 - 3
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem
Tečaj Tickets
Beitar Jerusalem pobijedio ukupno 7 - 3
Kraj
FK Zeta Golubovci Zeta
2 - 2
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
Tečaj Tickets
Željezničar pobijedio ukupno 3 - 2
Kraj
FC İnter Bakı İnter Bakı
2 - 0
FK Mladost Lučani Mladost Lučani
Tečaj Tickets
İnter Bakı pobijedio ukupno 5 - 0
Tuesday, July 4, 2017
Kraj
Balzan FC Balzan
3 - 3
Videoton FC Fehérvár Videoton
Tečaj Tickets
Videoton pobijedio ukupno 5 - 3
Kraj
FC Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
2 - 0
Rangers FC Rangers
Tečaj Tickets
Progrès Niederkorn pobijedio ukupno 2 - 1
Thursday, June 29, 2017
Kraj
AEK Larnaca AEK Larnaca
5 - 0
Lincoln Red Imps FC Lincoln Red Imps
Tečaj Tickets
Kraj
Bala Town FC Bala Town
1 - 2
FC Vaduz Vaduz
Tečaj Tickets
Kraj
Beitar Jerusalem FC Beitar Jerusalem
4 - 3
Budapesti Vasas SC Vasas
Tečaj Tickets
Kraj
FC Chikhura Sachkhere Chikhura
0 - 1
SC Rheindorf Altach Rheindorf Altach
Tečaj Tickets
Kraj
Connah's Quay Nomads FC Connah's Quay
1 - 0
Helsingin Jalkapalloklubi HJK
Tečaj Tickets
Kraj
Crusaders FC Crusaders
3 - 1
FK Liepāja Liepāja
Tečaj Tickets
Kraj
FK Crvena Zvezda Beograd Crvena Zvezda
3 - 0
Floriana FC Floriana
Tečaj Tickets
Kraj
FC Dinamo Batumi Dinamo Batumi
0 - 1
SSA Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
Tečaj Tickets
Kraj
FC Dinamo Minsk Dinamo Minsk
2 - 1
NSÍ Runavík NSÍ
Tečaj Tickets
Kraj
NK Domžale Domžale
2 - 0
FC Flora Tallinn Flora
Tečaj Tickets
Kraj
Ferencvárosi TC Ferencváros
2 - 0
FK Jelgava Jelgava
Tečaj Tickets
Kraj
CS Fola Esch Fola Esch
2 - 1
FC Milsami Orhei Milsami
Tečaj Tickets
Kraj
FK Haugesund Haugesund
7 - 0
Coleraine FC Coleraine
Tečaj Tickets
Kraj
FK Irtysh Pavlodar Irtysh
1 - 0
Dunav 2010 Ruse Dunav 2010
Tečaj Tickets
Kraj
FK Kairat Almaty Kairat
6 - 0
FK Atlantas Klaipėda Atlantas
Tečaj Tickets
Kraj
KR Reykjavík KR
0 - 0
Seinäjoen Jalkapallokerho SJK
Tečaj Tickets
Kraj
KÍ Klaksvík
0 - 0
AIK Fotboll AIK
Tečaj Tickets
Kraj
KKS Lech Poznań Lech Poznań
4 - 0
FK Pelister Pelister
Tečaj Tickets
Kraj
MTÜ SK FC Levadia Tallinn Levadia
0 - 2
Cork City FC Cork City
Tečaj Tickets
Kraj
PFC Levski Sofia Levski Sofia
3 - 1
FK Sutjeska Nikšić Sutjeska
Tečaj Tickets
Kraj
Lyngby Boldklub Lyngby
1 - 0
Bangor City FC Bangor City
Tečaj Tickets
Kraj
Maccabi Tel Aviv FC Maccabi Tel Aviv
2 - 0
KF Tirana Tirana
Tečaj Tickets
Kraj
FC Midtjylland Midtjylland
6 - 1
Derry City FC Derry City
Tečaj Tickets
Kraj
FK Mladost Podgorica Mladost
1 - 0
Gandzasar FC Gandzasar
Tečaj Tickets
Kraj
FK Mladost Lučani Mladost Lučani
0 - 3
FC İnter Bakı İnter Bakı
Tečaj Tickets
Kraj
IFK Norrköping Norrköping
5 - 0
FC Prishtina Prishtina
Tečaj Tickets
Kraj
Nõmme Kalju FC Nõmme Kalju
2 - 1
B36 Tórshavn B36
Tečaj Tickets
Kraj
Odds BK Odd
3 - 0
Ballymena United FC Ballymena United
Tečaj Tickets
Kraj
KF Partizani Tirana Partizani Tirana
1 - 3
FK Botev Plovdiv Botev Plovdiv
Tečaj Tickets
Kraj
Pyunik FC Pyunik
1 - 4
ŠK Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Tečaj Tickets
Kraj
Rangers FC Rangers
1 - 0
FC Progrès Niederkorn Progrès Niederkorn
Tečaj Tickets
Kraj
FC Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor
0 - 0
FK Sūduva Marijampolė Sūduva
Tečaj Tickets
Kraj
Shirak FC Shirak
0 - 2
ND Gorica Gorica
Tečaj Tickets
Kraj
KF Shkendija Shkendija
3 - 0
FC Dacia Chişinău Dacia
Tečaj Tickets
Kraj
KS Skënderbeu Korçë Skënderbeu Korçë
1 - 0
UE Sant Julià Sant Julià
Tečaj Tickets
Kraj
St Joseph's FC St Joseph's
0 - 4
AEL Limassol AEL
Tečaj Tickets
Kraj
Saint Johnstone FC St. Johnstone
1 - 2
FK Trakai Trakai
Tečaj Tickets
Kraj
UMF Stjarnan Stjarnan
0 - 1
Shamrock Rovers FC Shamrock Rovers
Tečaj Tickets
Kraj
SP Tre Penne Tre Penne
0 - 1
FK Rabotnički Skopje Rabotnički
Tečaj Tickets
Kraj
FK AS Trenčín Trenčín
5 - 1
FC Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Tečaj Tickets
Kraj
Tic Tapa UE Santa Coloma UE Santa Coloma
0 - 2
NK Osijek Osijek
Tečaj Tickets
Kraj
Valletta FC Valletta
2 - 0
SS Folgore / Falciano Folgore
Tečaj Tickets
Kraj
FK Ventspils Ventspils
0 - 0
Valur Reykjavík Valur
Tečaj Tickets
Kraj
Videoton FC Fehérvár Videoton
2 - 0
Balzan FC Balzan
Tečaj Tickets
Kraj
FK Vojvodina Novi Sad Vojvodina
2 - 1
MFK Ružomberok Ružomberok
Tečaj Tickets
Kraj
Vaasan Palloseura VPS
1 - 0
NK Olimpija Ljubljana Olimpija
Tečaj Tickets
Kraj
FC Zaria Bălţi Zaria
2 - 1
FK Sarajevo Sarajevo
Tečaj Tickets
Kraj
Zira IK Zira
2 - 0
FC Differdange 03 Differdange 03
Tečaj Tickets
Kraj
NK Široki Brijeg Široki Brijeg
2 - 0
FK Ordabasy Shymkent Ordabasy
Tečaj Tickets
Kraj
FK Željezničar Sarajevo Željezničar
1 - 0
FK Zeta Golubovci Zeta
Tečaj Tickets