Mario Balotelli odgovorio je putem Instagrama svima koji su rekli da ga je bilo strah pucati penal koji je na kraju promašio Plea u porazu 2:4

U nedjeljnom dvoboju francuske lige Nice je na svom terenu izgubila od Marseillea. U 48. minuti gosti su vodili 4:2, i u 66. minuti su dobili crveni karton (Luiz Gustavo).

U 82. minuti domaćini su dobili penal za koje je inače zadužen Mario Balotelli, ali ga je ovaj puta prepustio Alessaneu Plei. Bivši igrač Lyona promašio je jedanaesterac i tako ugasio sve nade svojoj momčadi u povratak.

Osebujnog Balotellija su navijači preko društvenih mreža napali da ga je bilo strah, a on im je uzvratio i objasnio zašto nije pucao:

"Nemojte mi govoriti da me strah pucati penal, pucao sam puno teže penale! Napravio sam to kako bih pomogao suigraču koji je imao lošu utakmicu kako bi se podigao... tko god mi kaže da me bilo strah, nikada me nije gledao kako igram..idiot! #issanissa Uvijek, ne samo kada pobjeđujemo.Hvala."

balotelli

Balotelli je zabio gol u 4. minuti nakon ubačaja iz kornera, to mu je bio peti prvenstveni pogodak.