Mladost je u Doboju kod Kaknja s uvjerljivih 4:0 pobijedila Čelik u utakmici 10. kola Premijer ligi.

Mladost je povela u 11. minuti, a strijelac je nakon sjajnog duplog pasa s Mišićem bio Mujagić. Prednost je domaća momčad povećala u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena kada je sjajno iz slobodnjaka pogodio Filip Arežina.

Za 3:0 je zabio Isaković u 57. minuti, a konačni rezultat je postavio Vazda u 66. minuti.

Trener Mladosti Edis Mulalić zbog suspenzije nije mogao biti na klupi momčadi, ali je pronašao način da prati susret. Pobjedu svojih igrača je najprije pratio s pomoćnog terena koji se nalazi odmah uz glavni, a potom se premjestio pokraj ulaza u svlačionicu.

Podsjetimo, Mulalić je jednom prilikom utakmicu Željezničara vodio s krova tunela nakon što je isključen.