Treća je ovo uzastopna pobjede bordo momčadi, a tijekom tih susreta imaju gol-razliku 10:1

Sarajevo je na gostovanju kod Radnika u Bijeljini upisao visoku pobjedu od 4:1. Treća je ovo uzastopna pobjede bordo momčadi, a tijekom tih susreta imaju gol-razliku 10:1.

Sarajevo je poveo u 13. minuti utakmice nakon što je sudac pokazao na bijelu točku. Čuić je procijenio da je netko u domaćem kaznenom prostoru igrao rukom nakon kornera, a siguran s 11 metara je bio Velkoski.

Beširović je kod radnika u 33. minuti iz slobodnjaka zatresao gredu i to je bila njihova najbolja prilika u prvome dijelu.

Gosti iz Sarajeva su do novog pogotka stigli u 54. minuti nakon kontre, a Velkoski je uposlio Ahmetovića. Ahmetović je bio strijelac i za 3:0, a zabio je u 71. minut iz okreta nakon ubačaja Hebibovića.

U 70. minuti Sarić je nakon solo prodora asistirao Mihojeviću, a u 92. minuti je Glišić zabio utješni pogodak za Radnik.

Čelik je s 2:0 golovima Šišića i Kouadia u Zenici pobijedio GOŠK.