Željezničar je s minimalnih 1:0 slavio u Jajcu, dok je istim rezultatom Široki bio bolji od Radnika u Bijeljini

Zrinjski se već u šesnaestini finala oprostio od Kupa BiH. Bolja s mininalnih 1:0 u Simin Hanu bila je Sloga. Trenutak odluke dogodio se u 63. minuti kada je s bijele točke pogodio Stokić.

Od Kupa se u ovoj fazi oprostilo i Sarajevo koje je nakon penala s 4:3 u Doboju kod Kaknja izbacila Mladost. Kod domaćina je neprecizan samo bio Dilaver, dok su kod bordo tima promašivali Ahmetović i Sarić.

Željezničar je s minimalnih 1:0 slavio u Jajcu protiv Metalleghea, a jedini gol na utakmici već u 3. minuti zabio je Zec.

S 1:0 završila je utakmica u Bijeljini u kojoj je Široki golom Lončara dobio Radnik i izborio osminu finala Kupa.