U reprizi prošlogodišnjeg finala Široki Brijeg je pogotkom Danijela Kožula iz 24. minute slavio protiv Osijeka. Ovo je bilo četvrto izdanje Memorijala ‘Blago Zadro’, a sva četir...

Nogometni klub Široki Brijeg obranio je naslov pobjednika Memorijalnog turnira ‘Blago Zadro’ koji se igrao u Vukovaru.

U reprizi prošlogodišnjeg finala Široki Brijeg je pogotkom Danijela Kožula iz 24. minute slavio protiv Osijeka. Za Široki Brijeg su u finalnom susretu nastupili: Soldo, D. Džidić, Laštro, Barišić, Karačić, Kožul, Plazonić, Peko, Zadro, Ivanković i Mihaljević (još su igrali: Marić, Brekalo, Buhač, Čolak, Menalo, Ćorluka). Damir Džidić se tako vratio u momčad nakon višemjesečne stanke zbog ozlijede.

Treće mjesto Memorijala pripalo je momčadi Dinama koja je u utakmici za treće mjesto svladala domaćina Vukovar 3:1.

Zanimljivo, ovo je bilo četvrto izdanje Memorijala ‘Blago Zadro’, a sva četiri puta osvojio ga je Široki Brijeg.