Atletico je uzeo samo bod, a Vrsaljko je ušao u drugom poluvremenu. Ivan Santini je igrao u pobjedi Caena, a Pašalić je dobio samo nekoliko minuta

Andrija Balić odigrao je 20 minuta u pobjedi Udinesea 4:0 protiv Sampdorije. Zanimljivo je da su tri pogotka Udinesea postignuta iz jedanaesterca, a strijelci su bili različiti! Prvi je penal u 27. minuti realizirao De Paul, drugi u 66. minuti Lopez, a Fofana je stao na 11 metara kod kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi. Jedini pogodak iz igre postigao je Lopez u 85. minuti igre. Sampdoria, za koju je čitavu utakmicu odigrao Ivan Strinić, je od 40. minute igrala bez isključenog Barreta. Riad Bajić i Stipe Perica su ostali na klupi Udinesea.

Bologna je pogotkom Palacija u 73. minuti pobijedila Genou u gostima s 1:0. Ervin Zukanović je odigrao čitavu utakmicu za Genou, a Bruno Petković je izašao u 60. minuti.

Poredak u Serie A možete vidjeti ovdje.

Atletico Madrid nije uspio uzeti više od boda na gostovanju kod Leganésa. Utakmica je završila 0:0. Šime Vrsaljko je igrao od 67. minute.

Alaves je s 2:0 pobijedio Levante, a strijelci su bili El Haddadi (33') i Medran (81').

Sevilla je golovima Benege i Muriela s 2:0 pobijedila Malagu, a Deportivo je s 2:1 bio bolji od Getafea. Getafe je poveo golom Diedhioua u 54. minuti, a preokrenuli su Perez i Andone.

Poredak u Španjolskoj pogledajte ovdje.

Caen je u francuskom prvenstvu s 1:0 pobijedio Rennes, a utakmicu je odlučio autogol Bensebainija u 34. minuti. Ivan Santini je odigrao čitavu utakmicu.

Nantes je istim rezultatom dobio Metz, a pogodak je postigao Sala u trećoj minuti igre. Metz je od 52. minute igrao bez isključenog Assou-Ekotta, a u 94. minuti je Roux promašio penal. za bod.

Guingamp i Toulouse su odigrali 1:1. Thuram je već u prvoj minuti igre doveo Guingamp u prednost,  a izjednačio je Somalia u 40. minuti.

Rezultatom 1:1 je završila i utakmica Dijona i Strasbourga. Poveli su domaći u 78. minuti pogotkom Chang-Hoona, a bod Strasbourgu je donio Terrier u 91. minuti. Dijon je posljednjih pet minuta bio bez isključenog Yamberea.

Poredak u Francuskoj odigrajte ovdje.

U posljednjoj subotnjoj utakmici u Njemačkoj HSV i Werder su odigrali 0:0. Salihović je kod HSV-a ostao na klupi, dok je Hajrović kod gostiju zaigrao u 90. minuti.

Galatasaray je s 3:2 pobijedio Karabukspor u posljednjim minutama utakmice, a momčad Igora Tudora je tako zadržala vodeće mjesto u prvenstvu. Za Galat su strijelci bili Feghouli (17') i Maicon (22' i 91'), a za goste su zabijali Yatabare (27') i Seleznev (84').