Nestorovski je zabio dva gola u pobjedi Palerma. Antalyaspor slavio 3:0 dok ih je s tribina gledao budući trener - Leonardo

Arsenal je posljednjoj utakmici šestog kola Premier lige s 2:0 pobijedio na Emiratesu WBA. Junak pobjede bio je Alexandre Lacazette s oba gola.

Prvi je zabio u 20. minuti kada je pospremio jedan odbijanac nakon slobodnog udarca Sancheza. Tim je golom Francuz postao prvi igrač nakon Briana Marwooda i 1988. godine koji je zabio u prve tri domaće utakmice za Arsenal.

Pobjedu je potvrdio u 67. minuti iz jedanaesterca kojeg je prethodno izborio Ramsey. Bio je 100. zabijeni kazneni udarac topnika u Premier ligi. Samo su Liverpool (112) i Chelsea (107) zabili više s bijele točke u povijesti.

Veznjak WBA Gareth Barry večeras se upisao u povijest jer je zaigrao 663. put u Premier ligi te je postao apsolutni rekord skinuvši s vrha Ryana Giggsa. Sead Kolašinac odigrao je cijelu utakmicu, a topnike je inače večeras gledala i NFL momčad New Orleans Saintsa. Tablicu pogledajte ovdje.

Betis je očito u formi, jer nakon Reala, svladali su Levante, i to s 4:0 i tako stigli do treće pobjede u nizu u šestom kolu Primere. Posao su riješili u nastavku kada su pogađali Sanabria (2), Ruiz i Leon. Tablicu pogledajte ovdje.

Palermo je s 2:1 u drugoj talijanskoj ligi dobio Pro Vercelli uz dva gola bivšeg prvog topnika HNL-a Ilije Nestorovskog. Za domaćin je branio Posavec, a zabio mu je Bifulco. Palermno je nakon šest kola jedina neporažena momčad Serie B, no s 12 bodova tek su treći, s bodom manje od Perugije i Frosinonea. Pro Vercelli je posljednji s dva boda.

U Turskoj je Antalyaspor tek u 6. kolu stigao do prve pobjede i to 3:0 protiv Osmanlispora. Zabili su Eto'o, Nasri i Maicon. Tek su 13. na ljestvici sa šest bodova pa ne čudi da ih s tribina gledao vjerojatno budući trener Brazilac Leonardo, bivši sportski direktor PSG-a.