Uz Gojakova dva, zabili su Čavar i Menalo, a zmajići su se ovom pobjedom probili na drugo mjesto kvalifikacijske skupine

Mlada reprezentacija Bosne i Hercegovine slavila je rezulatom 4:0 na gostovanju kod Walesa u petom kolu kvalifikacija za odlazak na Europsko prvenstvo 2019. godine.

Ovim su se trijumfom zmajići Vinka Marinovića probili na drugo mjesto svoje skupine sa samo dva boda zaostatka za vodećim Rumunjima.

Senegal 24. sudionik SP-a! Slavili u utakmici koja se ponovila zbog korumpiranog suca

Prvi gol prava je mala majstorija Amera Gojaka koji je, u 26. minuti, nakon lijepog solo prodora po lijevoj strani matirao domaćeg vratara.

Dinamov napdač tvorac je i drugog pogotka BiH. U 51. minuti sjajno je reagirao na ubačaj Todorivića te povisio prednost svoje momčadi.

Pjanić se vratio treninzima, Bale opet ozlijeđen!

Visokih 3:0 postavio je Čavar u 71. minuti nakon loše reakcije obrane Walesa u vlastitom šesnaestercu, a konačan rezultat djelo je Luke Menala koji je zabio predivan pogodak u 77. minuti.