U Albaniji se pobjednik kupa saznao nakon produžetaka, u Mađarskoj nakon jedanaesteraca. Domžale minimalnom pobjedom do kupa u Sloveniji

Nogometaši Konyaspora osvojili su Turski kup nakon što su u finalu nakon jedanaesteraca s 4:1 dobili Basaksehir. Tragičari su bili Epureanu i Under koji su promašili za Basaksehir u raspucavanju s bijele točke. Za Konyaspor je preizan bio Bajić koji je odigrao cijelu utakmicu kao i Hadžiahmetović, dok je Milošević igrao do 106. minute. Višća je kod gostiju odigrao cijelu utakmicu.

U posljednjem kolu ukrajinskog prvenstva Dinamo Kijev je kod kuće s 2:1 dobio Odessu, dok je Šahtar kod Oleksandrije odigrao 1:1. Rudari su prvenstvo završili s 13 bodova više od Kijevljana, dok je treća Zorya. U Europu će i Olimpik te Oleksandrija.

AEK je slavio kod Panioniosa 2:1 te tako izborio kvalfikacije za Ligu prvaka. Na kraju imaju bod više od Panathinaikosa koji je danas pobijedio kod PAOK-a 3:2 , no to im nije bilo dovoljno. . Za AEK je Vranješ odigrao 90 minuta, kao i Cimirot za PAOK.

Oostende je pobijedio Genk 3:1 te tako izborio Europsku ligu. Za pobjedu su zabili Akpala, Rozenhal i Jali, dok je za goste pogodio Schrijvers.

U Albaniji je nakon produžetka Tirana dobila Skenderbeu 3:1 i osvojila tamošnji kup. Ede, Nkounkou i Ndockyt su zabili za Tiranu, a Radas za Skenderbeu.

Ferencvaros je tek nakon jedanaesteraca dobio Vasas i osvojio Mađarski kup 6:5 (1:1).

Domžale su golom Dobrovoljca u 61. minuti dobile 1:0 Olimpiju te uzele Slovenski kup. Zmajčeki su utakmicu završili s devet igrača jer su isključeni Cretu i Mitrović.

Igrane su i prijateljske utakmice reprezentacija. Nizozemska je s 2:1 dobila Maroko golovima Promesa i Janssena, dok je za Maroko pogodio Boussoufa. Italija je imala samo jači trening protiv San Marina te su slavil i 8:0 . Lapadula je zabio tri, Ferrari, Petagna, Caldara i Politano jednog, a Bonini je zabio autogol.