Crna Gora je dobila Armeniju 4:1, a uz Jovetića zabio je Beqiraj. Njemačka sedmicom ispratila San Marino.

U večernjem terminu odigrano je još pet utamkica šestog kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji.

Njemačka je imala lagan zadatak protiv San Marina te su slavili 7:0 uz hat-trick Wagnera, dok su Draxler, Younes, Mustafi i Brandt jednom pogađali mrežu protivnika.

U istoj su skupini Norveška i Češka odigrali 1:1. Gebre Selassie doveo je Čehe u vodstvo u 36. minuti, a domaćinu je bod golom s bijele točke donio Soderlund u 55. minuti.

U skupini E Poljska je zadržala prvo mjesto pobjedom 3:1 protiv Rumunjske uz hat-trick Lewandowskog. Rumunji su tek ublažili poraz prekod Stancua.

S Danskom se na drugom mjestu sa šest bodova manje od Poljaka izjednačila Crna Gora koja je s 4:1 dobila Armeniju. Beqiraj je otvorio seriju, a onda je na scenu hat-trickom stupio Jovetić. Koryna je u završnici zabio za konačnih 4:1.

Slovačka je u skupini F golovima Weissa i Hamšika s 2:1 dobila Litvu za koju je zabio Sernas.