Memphis Depay je ove sezone više igrao za reprezentaciju nego za Manchester United

Depay slomio Luksemburg s dva gola, sigurne Švicarska i Mađarska

Arjen Robben je postigao prvi pogodak protiv Luksemburga, a onda je izvađen na poluvremenu. Nije ozlijeđen, samo je imao problema s grčevima

Skupina A:

Luksemburg nije uspio parirati Nizozemcima koji su na kraju slavili s 3:1.

Arjen Robben je u 36. minuti iskoristio nesmotrenost domaćih braniča i doveo je svoju momčad u vodstvo, ali slavlje nije dugo trajalo jer su Luksemburžani izjednačili do kraja poluvremena. Joshua Brenet je skrivio kazneni udarac, a u pogodak ga je pretvorio Maxime Chanot. Robben je na poluvremenu ostao u svlačionici, a igrač je nakon utakmice potvrdio da se radilo samo o grčevima, ne i o novoj ozljedi.

Nizozemci su ipak u 58. minuti uspjeli stići do novog pogotka, a strijelac je bio Memphis Depay koji je ušao na početku drugoga dijela umjesto Sneijdera. Unitedov igrač je potvrdio pobjedu novim golom u 84. minuti.

U drugoj utakmici skupine Bugarska je s 1:0 pobijedila Bjelorusiju i tako stigla do druge pobjede. Strijelac jedinog pogotka je bio Popov u 10. minuti igre. Bjelorusima je u sudačkoj nadoknadi isključen Hleb.

Francuska je vodeća momčad skupine s 10 bodova, Nizozemska i Švedska imaju po sedam, Bugarska ima šest, Bjelorusija dva, a Luksemburg jedan.

Skupina B:

Švicarska je s 2:0 pobijedila Farske Otoke. Derdiyok je doveo svoju momčad u prednost u 27. minuti igre, a konačni je rezultat sedam minuta prije kraja utakmice postavio Juventusov Lichtsteiner.

Mađarska je protiv Andore upisala drugu uzastopnu pobjedu. U uvjerljivom slavlju od 4:0 strijelci su bili Gera, Lang, Gyurcso i Szalai.

Skupina H:

Cipar je s 3:1 pobijedio Gibraltar u derbiju začelja skupine H. Laifis je pogodio za vodstvo Ciprana u 29. minuti, a izjednačio je Casciaro u 51. minuti. Prednost domaćinima vraća Soteriou, a Sielis je u 87. minuti postavio konačni rezultat.  Gibraltar je od 80. minute igrao bez isključenog  Mascarenhasa-Ilivera.

Belgija i Grčka imaju po devet bodova, BiH šest, Estonija i Cipar po tri, a posljednji Gibraltar je bez bodova.