Njemačka je s 3:0 dobila Češku

Njemačka lako s Češkom, Lewandowski hat-trickom srušio Dansku

U skupini F Slovenija je golom Kronavetera u 74. minuti s minimalnih 1:0 dobila Slovačku, dok je Litva uzela bod u Škotskoj odigravši 1:1

Njemačka nije imala problema protiv Češke u drugom kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji, kod kuće su slavili 3:0.

Za Čehe je nesretna bila 13. minuta kada Müller nije imao težak zadatak nakon dodavanja Özila. Rezultat se nije mijenjao do 49. minuti kada je preciznim udarcem s ruba šesnaesterca za 2:0 pogodio Kroos. U 65. minuti još se jednom u strijelce upisao Müller, ovog puta nakon asistencije Hectora, za 3:0.

Prosinečki dobio i Norvešku, Englezi rutinski, 'petarde' Crne Gore i Rumunjske

U drugom susretu ove skupine Sjeverna Irska je golovima Davisa iz 26., Laffertyja iz 79. i 94. te Warda iz 86. minute pobijedila San Marino 4:0. Gosti su od 50. minute igrali s igračem manje nakon isključenja Palazzija.

Poljska je u jedinom večernjem susretu skupine E kod kuće bila bolja od Danske 3:2. Junak domaćeg slavlja bio je Robert Lewandowski koji je hat-trick kompletirao golovima u 20., 36. i 48. minuti. Glik je autogolom vratio nadu Dancima, a konačnih 3:2 postavio je Poulsen u 69. minuti.

U skupini F Slovenija je golom Kronavetera u 74. minuti s minimalnih 1:0 dobila Slovačku, dok je Litva uzela bod u Škotskoj odigravši 1:1. Poveli su gosti preko Cernycha u 59. minuti, no bod domaćinu spasio McArthur u 89. minuti.

Sve rezultate nakon dva kola pogledajte ovdje, a tablice ovdje.