1
Kraj
2

Roma slavila u Azerbajdžanu, Džeko zabio 100. Romin gol u Ligi prvaka

Roma sada u skupini ima remi i pobjedu, a Qarabag dva poraza - današnji od Rome, a sa 6:0 ih je u prvom kolu dobio Chelsea

Roma je s 2:1 slavila u prvoj utakmici skupine C kod Qarabaga.

Poveli su Talijani u sedmoj minuti igre, a loptu je u gol pospremio Kostas Manolas. Prema golu je oštro s ruba kaznenog prostora pucao Lorenzo Pellegrini, a Grk je glavom skrenuo loptu u mrežu.

Samo osam minuta je trebalo Romi za novi pogodak, a u . minuti loptu u mrežu Ibrahima Šehića je pospremio njegov sunarodnjak Edin Džeko. El Shaarawy je nabacio visoku loptu, Džeko ju je spustio glavom i snažno raspalio uz bližu, desnu vratnicu. Džekin pogodak je bio Romin 100. u Ligi prvaka.

Qarabag je uspio relativno brzo smanjiti zaostatak, a na kraju je to bio i gol za konačni rezultat jer pogodaka u nastavku nije bilo. Za 2:1 je za bio Pedro Henrique.

I Edin Džeko i Ibrahim Šehić su odigrali čitavu utakmicu.