• • Broj gledatelja: 39145
1
Kraj
2

Mandžukić odigrao je svih 90 minuta kao lijevo krilo, dok Pjanić zbog ozljede nije konkurirao, Lulić je za Lazio igrao do 84. minute

Lazio u Torinu slavio nakon 14 godina: Staru damu srušio bivši igrač

Dybala je u završnici imao dvije sjajne prilike, u 91. je uzdrmao vratnicu, a u posljednjim sekundama promašio i penal

Juventus je u osmom kolu Serie A iznenađujuće kod kuće poražen od Lazija 2:1. To je prva pobjeda rimske momčadi u Torinu od 2003. godine.

Stara dama ipak je prva povela i to prvijencem Douglasa Coste u 24. minuti koji je zabio iz odbijanca nakon udarca Khedire pri čemu je i korišten VAR kako bi se utvrdilo da nije bilo zaleđa.

Juventus je imao priliku u 37. minuti za 2:0 međutim Higuain je zatresao gredu nakon što je vratar Lazija predugo čekao s ispucavanjem lopte.

Bivši igrač Juventusa, Ciro Immobile, donio je izjednačenje Laziju u 47. minuti nakon sjajne timske akcije. U 53. šok za domaćina - Immobile izlazi sam na Buffona koji ga ruši i sudac pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač ponovno je bio Immobile.

U samoj završnici Juventus je imao dvije velike prilike za izjednačenje, Dybala je u 91. minuti udarcem s 18 metara uzdrmao vratnicu da bi u posljednjim sekundama utakmice promašio jedanaesterac nakon što je sudac uz pomoć VAR-a nakon pet minuta promijenio odluku.

Mario Mandžukić odigrao je svih 90 minuta kao lijevo krilo, dok Pjanić zbog ozljede nije konkurirao, Lulić je za Lazio igrao do 84. minute.