1

Tošić je golom s ruba šesnaesterca donio bod Srbima

Srbija izvukla bod u Armeniji

Gettyimages

Armenci su kod 1:0 promašili jedanaesterac, a Srbi su to kaznili golom u 90. minuti preko Tošića

Armenci su imali sve protiv Srba, ali na kraju su se morali zadovoljiti samo bodom, nakon što su momčadi podijelile bodove i odigrale 1:1.

Srbi su bolje otvorili susret, međutim na prvu pravu priliku pred vratima domaćina čekalo se do 18. minute kada je Dušan Tadić odlično pucao s 18 metara, ali je Berezovskij uspio to nekako odbiti u korner.

U 28. minuti nova prilika Srba, ovog puta iz daljine je pokušao Zdravko Kuzmanović, koji je ušao samo nekoliko trenutaka ranije umjesto ozlijeđenog Lazara Markovića, ali i to je vratar Armenaca odbio u korner, nakon kojeg je glavom pokušao Ivanović, ali otišlo je to preko gola.

Od Armenije smo nešto vidjeli tek u nastavku utakmice. Prvu priliku domaćini su imali u 52. minuti kada je Sarkisov glavom sa šest, sedam metara glavom pucao preko gola.

I onda 73. minuta i vodstvo Armenije. Nakon udarca iz kuta Stojković je samo odbio loptu, koja dolazi do Voskanja, on lagano vara Kuzmanovića i ubacuje za Arzumanjana, a on glavom pogađa za 1:0.

U 82. minuti domaćini su mogli osigurati tri boda, međutim Vladimir Stojković je obranio je kazneni udarac Pizzelliju s bijele točke.

Kazna je stigla u 90. minuti kada je Zoran Tošić lijepo pogodio s ruba šesnaesterca za 1:1 i podjelu bodova u Jerevanu.

Pratite kvalifikacije za Euro 2016. i gledajte sažetke utakmica na UEFA.com!